Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Світовий банк виділить 40 млн доларів на фінансування медичної галузі Дніпропетровщини

Про це повідомив координатор програм людського розвитку Представництва Світового банку в Україні, Білорусії і Молдавії Паоло Карло Беллі під час робочого візиту до Дніпропетровщини.

Дніпропетровська область представила на розгляд Світового банку проект, який передбачає три напрямки: посилення первинної медико-санітарної допомоги, профілактику серцево-судинних захворювань, створення приймально-діагностичних відділень з їх оснащенням для надання медичної допомоги кардіологічним та неврологічним хворим у трьох потужних лікарнях міст – Дніпропетровську, Кривому Розі та Павлограді.

«Це дуже змістовний, обґрунтований проект. Зараз ми обговорюємо механізми з його практичної реалізації і очікуємо, що він буде успішно впроваджений», – сказав Паоло Карло Беллі і наголосив на плідній співпраці з Дніпропетровською облдержадміністрацією.

В.о. директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Македонський розповів, що підготовка проекту знаходиться на фінальній стадії. Він розрахований на 5 років, а його старт запланований вже на початок 2015 року. На реалізацію задумів щодо розвитку медичної галузі регіону Світовий банк готов виділити 40 млн дол. Співфінансування з області повинно бути щонайменше 10 відсотків.

Оставить комментарий

*
Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: На Днепропетровщине откроют 39 новых амбулаторий, — Валентин Резниченко
Как украинцы оценивают состояние медицинской сферы
В Днепре планируют построить новые современные амбулатории
Вакцинация в Украине: почему детям не делают прививки от опасных инфекций
Охранять здоровье жителей Днепра будет бывший фармацевт