Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Експерти перевірять, чи схильна влада Дніпропетровщини до дискримінації

З грудня у Дніпропетровську реалізовуватиметься проект щодо підвищення якості гендерної політики в органах державної влади.

У регіоні буде створена експертна група, що оцінюватиме, як працюють чиновники задля забезпечення рівних умов і чоловікам і жінкам. Протягом кількох місяців вони працюватимуть над відповідним паспортом регіону, який презентують перед громадськістю та ЗМІ, пише «Дніпроград«.

Організатори проекту хочуть посилити роль громадянського суспільства у формуванні державної політики на місцевому рівні, оцінити та оптимізувати вже діючі процеси у владі щодо гендерних питань.

Проект «Проведення громадського функціонального обстеження місцевих органів влади для підвищення ефективності державної гендерної політики» реалізують громадські організації «Центр політичних студій та аналітики» і «СТЕП», за сприяння Посольства Нідерландів та у співпраці з офісом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Крім Дніпропетровщини участь у проекті візьмуть Запорізький, Донецький та Луганський регіони.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Женщины-начальницы в своих зарплатных пожеланиях скромнее мужчин
В Днепропетровске прошел Форум для женщин-предпринимателей
В Днепродзержинске заседали бизнес-леди
Ролевые игры феминисток: девушки поступают на военную кафедру
На Днепропетровщине начали бороться с гендерными стереотипами работодателей (ФОТО)