Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Итоги очередной сессии Днепропетровского облсовета:«выдающийся идиотизм» возобладал над здравым смыслом

В ходе сегодняшней сессии облсовета, в своем выступлении депутат от ВО «Демократы» Владислав Романов предложил объявить перерыв, для того, чтобы была возможность доработать текст обращения депутатов к центральным органам власти.

«Если сегодня облсовет примет такой текст обращения, то станет героем Ютуба и войдет в учебники политологии, поскольку является примером выдающегося идиотизма», — отметил В. Романов.

Также по поводу обращения выступили депутаты от «Батькивщины» Антонина Ульяхина и Александр Шабанов, которые призвали включить пункты о недопущении применения силы к участникам мирных акций, а также наказать виновных в пролитой на Майдане крови.

Председатель Днепропетровского облсовета Евгений Удод, находясь в командировке в Баку с презентацией бренда Петриковки, не смог лично присутствовать на сегодняшнем заседании и поэтому поддерживал дистанционно. На своей странице в соцсети Facebook опубликовал обращение:

«В стране происходят вещи, которые уже вошли в историю. Меня, как гражданина, беспокоит возможное необдуманое применение силы. Я осуждаю провокаторов и тех, кто их нанял. Такие действия должны караться по всей строгости закона. Также я осуждаю тех, кто на чужой крови и резонансной телекартинке борется за власть.
Сегодня собирается внеочередная сессия областного совета. Главная цель – обеспечение нормальной работы предприятий и сохранение правопорядка в области. К сожалению, не могу лично присутствовать, но постараюсь, чтобы на сессии было как можно меньше политики, а больше здравого смысла. Хотя среди депутатов, конечно, есть «горячие головы», — пишет Евгений Удод.

Тем не менее, «выдающийся идиотизм» возобладал над здравым смыслом и за изначально предложенный проект обращения облсовета проголосовало большинство депутатов (92 из 111-ти присутствующих в зале). В тексте не содержится ни слова об отношении к событиям на Майдане.

ТЕКСТ ОБРАЩЕНИЯ

http://www.oblrada.dp.ua/press/news/default/2013-12/3374

Дніпропетровська обласна рада, підтримуючи політику Президента України та Кабінету Міністрів України щодо прискорення процесу зближення України з Європейським Союзом, вважає обґрунтованими та зваженими дії Президента та Уряду України, спрямовані на збереження економічної та політичної стабільності в державі, прагматичне відстоювання національних інтересів з метою підвищення життєвого рівня громадян.

Дніпропетровська обласна рада звертається до Кабінету Міністрів України з пропозицією спрямувати свої дії на забезпечення гідних соціальних стандартів життя наших людей, керуючись виключно національними інтересами, інтересами збереження робочих місць, економічної стійкості держави, підвищенням економічного і виробничого потенціалу, а також на розробку та впровадження низки запобіжних заходів з метою захисту економіки та населення від можливих негативних ризиків, у тому числі відновлення торговельно-економічних відносин з Російською Федерацією та країнами СНД.

Дніпропетровська обласна рада звертається до Президента України вжити всіх законних заходів щодо стабілізації порядку в країні.

Дніпропетровська обласна рада звертається до Верховної Ради України, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування всіх рівнів, політичних партій, профспілкових організацій, трудових колективів докласти всіх можливих зусиль для збереження стабільності в державі, що сприятиме поліпшенню соціальних стандартів, створенню робочих місць, забезпеченню гідного рівня життя населення України.

Дніпропетровська обласна рада закликає громадян України керуватись у своїх діях принципами законності, толерантності, громадської свідомості та не піддаватись на провокації.

Дніпропетровська обласна рада вважає, що саме такий зважений державницький підхід дасть можливість на шляху до євроінтеграції досягти бажаних цілей, не допустивши при цьому зупинки та закриття промислових підприємств, невиплату пенсій та заробітних плат, підвищення рівня безробіття, розбалансування системи життєзабезпечення та головне – протистояння в суспільстві.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Депутаты Днепропетровского облсовета — кто они?
Постоянство руководства в советах Днепропетровщины
Днепропетровский облсовет предлагает снять с малого бизнеса карантинные ограничения
Днепропетровский облсовет выделил почти 50 млн грн на меры эпидбезопасности
Днепропетровский облсовет избрал нового председателя