Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Статистика порушень прав громадян у Дніпропетровській області

День прав людини — святкується за пропозицією Генеральної Асамблеї ООН (Резолюція № 423 (V)) щорічно, 10 грудня, починаючи з 1950 року. У цей день в 1948 році Генеральна Асамблея ООН прийняла Загальну декларацію прав людини.

У резолюції Генеральної Асамблеї запропоновано всім державам щорічно надавати доповіді про святкування Дня прав людини. У координації святкування Дня прав людини важливу роль відіграє Верховний комісар з прав людини.

Вже 9 років поспіль громадська організація «Дніпровський центр соціальних досліджень» здійснює постійний моніторинг дотримання політичних, професійних прав та свобод громадян. Джерелом для проведення моніторингу виступають публікації в регіональних періодичних друкованих ЗМІ та повідомлення, розміщені на Інтернет-сайтах інформаційних агентств та громадських організацій.

За результатами дослідження представляємо вашій увазі статистику порушень прав та свобод громадян протягом 2009-2013 років.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.