Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Повірку лічильників води необхідно проводити кожні три-чотири роки – Дніпроводоканал

Повірку лічильників води необхідно проводити кожні три-чотири роки. Про це під час прямої лінії повідомила начальник відділу збуту КП «Дніпроводоканал» Людмила Тонкопій. При цьому вона наголосила, що виробник у паспорті приладу вказує з якою періодичністю необхідно робити повірку.

«Для проведення періодичної повірки споживачу необхідно звернутись на абонентську дільницю за місцем проживання з письмовою заявою для зняття контрольних показників та демонтажу пломб, встановлених представником «Дніпроводоканалу». Після складання відповідного акту споживач самостійно або за допомогою спеціалістів проводить демонтаж водолічильника та передає його в будь-яку спеціалізовану організацію, яка має ліцензію на проведення повірки, наше комунальне підприємство також проводить повірку лічильників. Після цього, споживач встановлює лічильник на місце і направляє до «Дніпроводоканалу» письмове звернення щодо опломбування лічильника та прийняття його на абонентський облік», — зазначила Людмила Тонкопій. Вона також наголосила, що повірка коштує в середньому від 40 гривень. Її вартість згідно із відповідною Постановою Кабінету Міністрів України сплачує споживач. Монтаж та демонтаж споживач оплачує окремо або виконує ці роботи самостійно.

Термін проведення періодичної повірки засобів обліку води не повинен перевищувати одного місяця. За цей час споживач оплачує послуги з централізованого постачання холодної води згідно із середньомісячними показаннями засобів обліку за попередні три місяці. Якщо повірку приладу обліку в обумовлений паспортом термін не виконано, оплата за спожиті послуги здійснюється згідно з нормами водоспоживання.

Комунальне підприємство «Дніпроводоканал» обслуговує близько 365 тисяч абонентів, з них 209 тисяч мають лічильники.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Для стягнення боргів Дніпроводоканал користується послугами колекторів