Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровська ОДА звернулася до Нацради з питань теле- та радіомовлення з ініціативою зважено поставитися до забезпечення інформаційним контентом

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення звернулася до провайдерів програмної послуги з вимогою припинити ретрансляцію у своїх мережах передач російських телеканалів. У зв’язку з цим Дніпропетровська облдержадміністрація звернулася до Національної ради з ініціативою зважено поставитися до забезпечення жителів регіону інформаційним контентом.

Дніпропетровщина розуміє важливість забезпечення стабільної ситуації в регіоні та країні, збереження народної єдності та територіальної цілісності нашої держави. Розуміємо необхідність у жорсткому присіканні сепаратистських настроїв та спроб дестабілізувати ситуацію в регіоні та країні. Тому облдержадміністрація звертається до Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України з ініціативою зважено поставитися до забезпечення жителів регіону інформаційним контентом та забезпечити виключення контенту, що містить заклики до сепаратизму.

У той же час до обласної влади Дніпропетровщини надходять чисельні звернення від жителі регіону з проханнями зберегти науковий та культурний контент. Російськомовне населення Дніпропетровщини, яких в регіоні більшість, звикло до програм, які транслюються на російських каналах. Заборона трансляції цих телеканалів, а отже і улюблених програм глядачів, — обмежує свободи та права жителів регіону.

Тому Дніпропетровська облдержадміністрація звертається до Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення України з ініціативою зважено поставитися до забезпечення жителів регіону інформаційним контентом та відновити трансляцію російських каналів на території регіону. З метою попередження розповсюдження неправдивої інформації пропонуємо виключити з ефіру лише окремі програми, які спотворюють факти та викривляють дійсність.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Выделение земельных участков и психологическая поддержка бойцов АТО: главные события от ДнепрОГА
Земля для бойцов АТО, гастроли лауреатов фестиваля атошных песен и сплав на каяках: в ДнепрОГА подвели итоги последней недели
День знаний: какими были школьные годы команды Днепр ОГА
Самый большой светодиодный Флаг Украины засиял на стенах Днепропетровской ОГА, — Валентин Резниченко
В Днепре установили новый рекорд (ФОТО)