Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У кожному районі Дніпропетровщини будуть створені Координаційні ради, які об’єднають всіх представників громадськості

У рамках зустрічей з громадськістю заступник губернатора Борис Філатов ініціював створення у кожному районі Координаційної ради, до якої увійдуть представники громадських організацій та політичних партій. Ці координаційні ради повинні будуть визначитися з кандидатурами на посади голів району.

Звертаючись до громадськості, заступник губернатора, закликав всіх представників політичних партій та громадських організацій консолідуватися та внести конкретні пропозиції щодо кандидатур на посаду голів райдержадміністрацій.

«Якщо громадськість прагне бачити керівником району людину з району, професійну, з незаплямованою репутацією, людину, якій би довіряла вся громада, — об’єднайтесь, створіть координаційну раду та внесіть достойну кандидатуру. Якщо це буде одна кандидатура, ми її одразу призначимо. Якщо кілька, ми відпрацюємо механізм громадського голосування, щоб максимально рахувати бажання громадськості», — сказав Борис Філатов.

Заступник губернатора закликав громадськість йти шляхом політичного діалогу. «Для нас не важлива політична приналежність кандидатів. Важливо, щоб людина була достойна, професійна та погоджена громадою. У першу чергу, кандидатура на посаду голови райдержадміністрації повинна мати досвід та вміння керувати районом. Ще раз наголошую, що громадський контроль необхідний, проте районом повинен керувати професіонал», — сказав Борис Філатов.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Борис Филатов о резонансных увольнениях в мэрии и кодексе чиновника: «Нужно понимать, что я могу быть безжалостным»
Борис Филатов рассказал, где Днепр возьмет дополнительные средства на поддержку отдаленных районов города
Чиновников Днепра обяжут соблюдать дресс-код и следить за словами
Борис Филатов будет баллотироваться на пост мэра Днепра в 2020 году
Борис Филатов просит НАБУ проверить решения городских властей Днепра