Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У Києві відбулася спільна зустріч голів Громадських рад України

28 березня 2014 року у приміщенні Національної академії наук України в місті Києві відбулася спільна зустріч голів Громадських рад при Міністерствах, інших центральних органах виконавчої влади та обласних державних адміністраціях.

Участь у зустрічі взяли голова Громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації Олексій Лазько та голова Громадської ради при Дніпропетровській міській раді Олена Данчук.

Порядок денний спільної зустрічі:
1. Важливість діяльності Громадських рад та громадськості у роботі державних управлінь і влади.
2. Звернення Громадських рад в КМУ щодо проведення зустрічі Кабінету Міністрів України з головами Громадських рад при ОДА, Міністерств та інших ЦОВВ.
3. Створення Координаційної ради з розвитку громадянського суспільства по областях України.
4. Створення Координаційної ради з розвитку громадянського суспільства при центральних органах виконавчої влади.
5. Створення робочої групи по внесенню змін до Постанови КМУ від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики».
6. Оновлення та реєстрація роботи Координаційної ради з розвитку громадянського суспільства.
7. Звернення Громадських рад щодо проголошення 2015 року — роком Громадянського суспільства.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як розповіла «Новому формату» голова Громадської ради при Дніпропетровській міській раді Олена Данчук, 20 березня 2014 року відбулась відеоконференція з Міністерством юстиції України, на якій була присутня Окша Наталія Володимирівна — заступник директора Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю, завідуюча відділом комунікацій з громадськістю. Під час відеоконференції Громадська рада при Одеській ОДА та Громадська рада при Львівській ОДА підняли питання про зміни до Постанови КМУ від 3 листопада 2010 р. № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». Окша Наталія Володимирівна повідомила, що Прем’єр-міністр України Яценюк Арсеній Петрович створив робочу групу по даному питанню.

Тому Громадська рада при Одеській ОДА виступила з ініціативою, щоб в дану робочу групу ввійшли не тільки представники різних Громадських рад і влади, а й представники Громадських рад при ОДА, Міністерств та інших ЦОВВ, які ми разом повинні вибрати та делегувати.

Ініціатива щодо створення Координаційної ради Громадських рад дуже важлива і має велике значення для громадськості. Адже рішення від Президії Координаційної ради Громадських рад матиме набагато вище і вагоміше значення для влади, чим, наприклад, рішення однієї Громадської ради. Тим більше, що до Координаційної ради повинні увійти представники влади та представники з Громадських рад при ОДА, Міністерств та інших ЦОВВ.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Створено громадську раду при Дніпропетровській ОДА
Активісти повинні консолідувати зусилля на благо регіону,- Гліб Пригунов
На Дніпропетровщині буде оновлено склад громадської ради
Члени Громадської ради при Дніпропетровській ОДА обговорили актуальні питання розвитку регіону