Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Допомога ВПО      Євроінтеграція     Реформи     Децентралізація     Кадрова політика     Вибори      COVID-19


Валентина Гінзбург взяла декретну відпустку, точніше — відпустку по догляду за внуком

Про це 9 каналу стало відомо з поінформованого джерела.

Дніпропетровськ чекає змін у галузі охорони здоров’я. Не в останню чергу їх пов’язують із кадровими змінами. Неодноразово з облдержадміністрації лунали заяви про швидку відставку начальника обласного управління охорони здоров’я Валентини Гінзбург та підбір гідної кандидатури на посаду начальника управління. Утім, спочатку вона була на лікарняному, тож про звільнення не було і мови. Щойно чиновниця з’явилася на робочому місці, ініціативи з її відсторонення з посади поновилися. Втім 21 березня стало відомо, що Валентина Гінзбург знову пішла у відпустку. Цього разу — по догляду за малолітнім онуком. Таким чином, юридично звільнити її з посади знову неможливо.

В області на Валентину Гінзубрг «мають зуб» у зв’язку із сумнозвісною медичною реформою, яка на думку багатьох послабила і без того не процвітаючу сферу охорони здоров’я. Особливо багато нарікань на неї надходить з віддалених і сільських районів регіону.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Суд закрыл уголовное производство в отношении Валентины Гинзбург
Обвинительный акт в отношении директора департамента здравоохранения Днепропетровской ОГА направлен в суд
Против главы облздрава Валентины Гинзбург начато уголовное производство
В Днепропетровской области сняли главу департамента здравоохранения Валентину Гинзбург