Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Звернення Штабу національного захисту Дніпропетровської області

Штаб національного захисту Дніпропетровської області звертається до всіх працівників освіти та медичної сфери міста й області:

«Наша країна останні місяці переживає важкі випробування і приймає нелегкі виклики. Події, що відбуваються зараз, є не лише політичними, але й історичними. І від позиції кожного з нас в цей час без перебільшення залежить не лише якість життя кожного, а й подальше існування нашої країни.

Зараз найзапекліші та найактивніші баталії ведуться саме в інформаційному просторі. Активно ширяться різноманітні чутки, неправдива або перекручена інформація, спрямована на дестабілізацію суспільства, сіяння панічних настроїв та непорозумінь між громадянами країни, зокрема й на теренах нашої області та обласного центру.

Саме тому Штаб звертається із закликом до всіх освітян, працівників медичних установ як представників впливової частини населення – не лише запобігати розповсюдженню панічних настроїв та неперевірених чуток, але й долучатись до інформування громадян, своїх учнів та їхніх батьків про реальний стан речей в країні та про дії сьогоднішньої влади.

Ми розуміємо, що значна частина працівників медичної та освітньої сфери була змушена під тиском вступати до лав Партії регіонів. Запевняємо вас, що будь-які чутки про «розправи» за саме тільки членство в цій партії є неправдивими. Втім, ми закликаємо вас виходити з Партії регіонів як із сили, яка великою мірою призвела до економічної та суспільної катастрофи та уможливила військову агресію Росії.

Нам усім зараз необхідно бути об’єднаними, сильними, мужніми й виваженими перед загрозою війни в країні. Ми закликаємо вас приєднуватись до патріотичного руху та співпраці зі Штабом національного захисту Дніпропетровської області.
Нагадуємо вам координати та інформаційні сторінки Штабу, звідки ви можете отримувати всю необхідну інформацію або звертатись за необхідності.

Гаряча лінія Штабу 050 320 59 54

Група у фейсбуці https://www.facebook.com/groups/dniproshtab/

Сайт Штабу slovo.org.ua

Голова Штабу національного захисту Дніпропетровської області Береза Ю.»

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: У Дніпропетровську вшанують Героїв Небесної сотні
В Днепропетровске инициируют создание «Сквера Героев Украины»
Руководителя Госземагентства Рудыка после коррупционного скандала отправили воевать на Донбасс
Кадровая революция и усиление общественного контроля над властью — новые задачи для Днепропетровска
Штаб Національного захисту Дніпропетровської області потребує допомоги волонтерів для розчищення вертолітного майданчику у Дніпропетровську (ОНОВЛЕНО)