Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Активісти столичного Євромайдану приїхали лікуватися в Солоний Лиман

9 квітня 11 чоловіків з різних куточків України приїхали до Дніпропетровська, аби далі прямувати на курорт Солоний Лиман. Безкоштовні путівки до здравниці надали в Дніпропетровському обласному департаменті охорони здоров’я. Про це повідомляє «9 канал».

Здравниця в Новомосковському районі побудована біля солончакового озера, славиться водо-грязелікуванням. Усі прибулі — активісти Євромайдану. З Одеси, Житомира, Запоріжжя, Кам’янця-Подільського та інших міст України вони приїхали до Києва переважно у січні-лютому 2014 року.

Дехто має наслідки травм, поранень і отруєння газом. Поправляти здоров’я будуть 21 день. Потім, кажуть, повернуться до Києва або до рідних міст, але боротьбу за єдність, мир і волю України не припинять. Головне, кажуть, довести «справу Майдану» до логічного завершення, а це означає жорстку люстрацію, унеможливлення корупції та сепаратизму.

Представники Дніпропетровського Штабу оборони будуть навідуватися до відпочивальників, допомагатимуть харчами. Чоловіки просять цигарок, борщу і казан: хочуть приготувати «плов дружби» — аби всім вистачило.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Какую ответственность понесли виновные в избиении людей 26 января 2014 года в Днепре
Три года разгона Майдана в Днепре: когда будут аресты и приговоры?
В Днепре провели «Марш достоинства» к третьей годовщине избиения участников Евромайдана
За розгін дніпропетровського Євромайдану засудили трьох осіб
ТОП-5 достижений Евромайдана два года спустя