Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Держфінінспекція в Дніпропетровській області за три місяці 2014 року забезпечила відшкодування втрат на 16 млн. грн.

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області протягом січня–березня 2014 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 16 млн. грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ та організацій додатково надійшло майже 3 млн. грн. Відшкодовано та поновлено нецільових, незаконних витрат і недостач ресурсів на суму понад 13 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 70 управлінських рішень.

За матеріалами ревізій і перевірок правоохоронні органи розпочали 11 досудових розслідувань.

До суду пред’явлено 38 позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових та матеріальних ресурсів на суму майже 22 млн. грн. Крім того, перед органами прокуратури й іншими установами ініційовано пред’явлення ще 18 таких позовів.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 56 фінансових санкцій у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань. Також за поданням інспекції у восьми випадках зменшено бюджетних асигнувань на загальну суму понад 5,3 млн грн.

За вчинені фінансові порушення 281 посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності, 35 – до дисциплінарної та матеріальної. Ще трьох осіб звільнено із займаних посад.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: