Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Ігор Коломойський заборонив незаконну передвиборну агітацію та політичну рекламу на території Дніпропетровської області

Голова облдержадміністрації Ігор Коломойський підписав розпорядження про недопущення фактів незаконної передвиборної агітації та політичної реклами на території Дніпропетровської області.

Зокрема, у розпорядженні йдеться:

Керуючись законами України «Про місцеві державні адміністрації», «Про вибори Президента України», з метою забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян при проведенні в Дніпропетровській області позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року:

1. Зобов’язати голів райдержадміністрацій, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації та рекомендувати керівникам територіальних органів центральних органів виконавчої влади, голові обласної ради, сільським, селищним, міським головам:

1) не допускати фактів використання приміщень органів державної влади та органів місцевого самоврядування для проведення заходів передвиборної агітації та політичної реклами;

2) вжити заходів щодо заборони розміщення та розповсюдження будь-яких агітаційних матеріалів, партійної символіки та політичної реклами в приміщеннях органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій державної та комунальної форми власності.

2. Звернути увагу, що особи, винні в порушенні законодавства про вибори Президента України, про державну службу, про службу в органах місцевого самоврядування, притягуються до кримінальної, адміністративної або іншої відповідальності в порядку, встановленому чинним законодавством України.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: На Дніпропетровщині стартувала громадська інформаційна компанія «ПРИЙДИ НА ВИБОРИ! ЗАХИСТИ ДЕРЖАВУ!»
Дніпропетровщина посідає перше місце серед областей України за кількістю виборців на одну виборчу дільницю (ІНТЕРАКТИВНА ГРАФІКА)