Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Програма Дня вуличної музики в Дніпропетровську

17 травня Штаб національного захисту Дніпропетровської області запрошує всіх на Вуличний День Музики, який буде проходить завдяки допомозі волонетрів та місцевих музикантів в сквері біля ОДА.

Що таке День вуличної музики?

День вуличної музики – це грандіозне міжнародне свято, ініціатором якого у 2007 році виступив легендарний литовський музикант Андрюс Мамонтовас [Andrius Mamontovas].

Суть ідеї проста – щороку в третю суботу травня сотні виконавців найрізноманітніших музичних стилів збираються разом у центрі свого міста, щоб заграти й заспівати людям власну музику: просту і складну, нову і стару, рок і фолк, хіп-хоп і джаз, будь-що!

Програма Дня вуличної музики в Дніпропетровську:

12:00 — 16:00 — Свято звуку, музики та ритму від руху ЕТНОДРАЙВ (за участю гурту BarabanZA)

13:00-16:00 — конкурс дитячих малюнків «Намалюй музику»

12:00 — 19:00 Ярмарка нand-made виробів на аллеях

17:00 — 18:30 Вінілова party з Abstract Beats

19:00 — 22:00 Концерт місцевих гуртів
— НАТОЛИЧЬ Бэнд
— ТРимайся За
— Radionika
— Кабинет.Дом Грибоедова

Участь у Днях вуличної музики може взяти кожен, хто бажає просто вийти на вулицю і грати для друзів та перехожих, хто небайдужий до музичних експериментів, для кого музика – це набагато більше, ніж просто фоновий саунд у програвачі. Аматори та віртуози, академіки та самоучки, початківці та зірки, приєднуйтесь до ініціативи Вуличного Дня!

Зауважимо, що День вуличної музики – це некомерційний проект, який втілює Штаб Національного Захисту своїми силами та за допомогою небайдужих ентузіастів, що підтримують талановитих людей, люблять музику та своє місто. Адже саме в цей надзвичайний день звичайна прогулянка містом може подарувати безліч неймовірних вражень і несподіваних музичних відкриттів!

17 травня 2014 року разом із Вільнюсом і Тбілісі, Ригою та Амстердамом, Копенгагеном та іншими містами Європи свято Дня вуличної музики вперше охопить також і вулиці Києва, Львова, Івано-Франківська, Харкова, Одеси та Дніпропетровська. Також свою зацікавленість до Дня Вуличної Музики висловили такі міста, як Ужгород, Полтава та Донецьк.

До участі у проекті «Дні Вуличної Музики» також запрошуються артисти цирку, актори театру, власники закладів формату street food, місцеві кулінари та кондитери, майстри handmade, тощо. Просто приходьте и показуйте свою творчість!

З 12:00 до 22:00 Дніпропетровськ охопить справжнє свято музики та мистецтва!

Якщо у вас є свій Музичний інструмент або бажання заспівати, прочитати вірш або провести час разом з тими, хто любить музику і вірить в єдність України, приходьте в сквер біля фонтану!

Переможемо музикою війну!

Контакти:
067 42 83 183

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Днепре отметят День уличной музыки на трех площадках
В субботу в Днепре пройдет День уличной музыки
День уличной музыки в Днепропетровске
В Днепропетровске пройдет День уличной музыки