Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У Дніпропетровську замість мітингу громадяни потрапили на «круглий стіл» з владою та перевізниками (ВІДЕО)

Про це повідомляє ДОГО «ДКЕЦРП». Здається, що влада та перевізники  вважають пасажирів та громадськість «бовдурами» нездатними зрозуміти формування тарифів.

Показали розрахунки собівартості пробігу 1 км. автобусом великої пасажиромісткості «Неоплан» по місту, яка дорівнює 6,93 грн. Але… забули сказати про прибутки! Пасажиропотік — таємниця за сімома печатками. А як можна встановити прибуток/збиток, якщо немає правдивої інформації про доходи?

Згідно з даними перевізників заповненість маршруток 25-60%, а зі 100 перевезених пасажирів, за проїзд платять лише 40, інші 60 ветерани та пенсіонери, яких беруть у маршрутки та забезпечують їх перевезення. Велика брехня від перевізників та відсутність аргументів у влади перетворили «круглий стіл» на «словесне протистояння».

Головна тактика від влади — зберегти тарифи будь-якою ціною, дискредитувати громадськість. Тому в резолюцію «круглого столу» перевізники хотіли «впихнути» звернення до влади щодо зменшення цін на дизпаливо до 9 або до 5 грн. за 1 л., здешевлення хліба та ін.

Перевізники із владою ладні на все, аби не згадували про прийняті із порушеннями тарифи та недоліки перевезень. Остання година «круглого столу» на відеозаписі нижче…

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Городские маршрутки больше не будут ездить в поселок Слобожанский
В Днепре перевозчики хотят повысить стоимость проезда до 7-8 гривен
В Днепре рассказали об особенностях отмены 33 маршрутов
В Днепре транспортную сеть будут корректировать с учетом общественного мнения
В горсовете Днепра рассказали об изменениях в маршрутной схеме города