Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Завдяки департаменту транспорту та зв’язку міськради мешканці Дніпропетровська стануть ще біднішими

З вчорашнього дня (01.06.2014 р.) проїзд у маршрутних таксі у Дніпропетровську збільшився одразу на 33,3%. Вартість проїзду на більшості маршрутів коштує вже 4 гривні.

Ураховуючи значний суспільний інтерес до цього питання, а також зважаючи на порушення процедури обговорення проекту регуляторного акта – проекту рішення виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради «Про встановлення граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпропетровську» експерти ДОГО «ДКЕЦРП» з 02.06.2014 р. розпочинають проведення громадської експертизи регуляторної діяльності виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради та департаменту транспорту та зв’язку Дніпропетровської міської ради.

Експерти ДОГО «ДКЕЦРП» 18.05.2014 р. подали свої зауваження до зазначеного проекту регуляторного акта із висновком, що: аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради «Про встановлення граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпропетровську» за змістом, сутністю та призначенням не відповідає вимогам ст. 1, ст. 4 та ст. 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», прийнятого 11 вересня 2003 р. та Методиці проведення аналізу впливу регуляторного акта (АРВ), затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження методик проведення аналізу впливу та відстеження результативності регуляторного акта» від 11 березня 2004 р. № 308 (із зауваженнями можна ознайомитися на сайті www.dcecrp.ho.ua).

Експерти ДОГО «ДКЕЦРП» вважають, що проект рішення виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради «Про встановлення граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Дніпропетровську» не міг бути прийнятий без викладення АРВ у новій редакції з урахуванням вищенаведених зауважень та оприлюднення необхідної для обговорення інформації.

Експерти ДОГО «ДКЕЦРП» запропонували провести повторне обговорення (із залученням громадських організацій, а не лише перевізників) проекту рішення виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради «Про встановлення граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Дніпропетровську» після усунення порушень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (зокрема, складання нового АРВ, забезпечення публічного доступу до наданих перевізниками розрахунків тарифів, проведених досліджень пасажиропотоку та стану пасажирських перевезень у м.Дніпропетровську) та за наявності фактичних даних, що дозволяли б провести публічне обговорення та забезпечили б дотримання принципу прозорості та врахування громадської думки.

Однак, департамент транспорту та зв’язку Дніпропетровської міської ради проігнорував наші зауваження та рекомендації і 21.05.2014 р. було прийнято рішення виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради «Про встановлення граничних тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Дніпропетровську» № 247.

ДОГО «ДКЕЦРП» запрошує усіх небайдужих громадян та громадські організації приєднатися до проведення громадської експертизи та змусити органи місцевого самоврядування м. Дніпропетровська виконувати чинне законодавство й ураховувати інтереси громадян і громадську думку (адреса електронної пошти: dcecrp@i.ua або за телефоном 0667766456).

Більш детальна інформація на сторінці  (www.dcecrp.ho.ua) та у соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/NGO.DCECRP.

На сторінці ДОГО «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» (www.dcecrp.ho.ua) Ви можете завантажити такі файли:

Зауваження до регуляторного акта.pdf

Аудіозапис засідання робочої групи на якому перевізники змусили підвищити проїзд до 4 грн.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Городские маршрутки больше не будут ездить в поселок Слобожанский
В Днепре перевозчики хотят повысить стоимость проезда до 7-8 гривен
В Днепре рассказали об особенностях отмены 33 маршрутов
В Днепре транспортную сеть будут корректировать с учетом общественного мнения
В горсовете Днепра рассказали об изменениях в маршрутной схеме города