Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


До вишів Дніпропетровщини надійшло вже 415 заяв від абітурієнтів зі Східних областей України

Вступна кампанія триває з 11 липня по 1 серпня 2014 року. За перший її тиждень до вишів регіону подано вже понад 100 тис заяв від абітурієнтів. З них 415 подали вступники з Донецької та Луганської областей. Наразі відомо, що Міносвіти дозволило вступникам із зони АТО надсилати до вишів без оригіналу або копії освітніх документів. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Якщо абітурієнти зі Східних областей України не мають можливості надати документи про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень, працівники приймальних комісій у вишах перевірятимуть факт його здобуття через Єдину державну електронну базу з питань освіти. Про це йдеться у листі Міністерства освіти України. Разом з тим, оригінали необхідних документів необхідно буде подати до 1 листопада 2014 року.

Як повідомлялось раніше, учасники АТО зможуть вступати до вишів Дніпропетровщини поза конкурсом. Нагадаємо, 16 липня 2014 року Президент України Петро Порошенко підписав закон, згідно з яким усі громадяни, задіяні в АТО, визнані учасниками бойових дій. Це надає представникам зазначених категорій право на зарахування поза конкурсом.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Донецкий вуз, который переехал в Кривой Рог, объявил начало вступительной кампании
Днепропетровцам рассказали об организации учебного процесса и итогах вступительной кампании в ВУЗы области
У 2014 році серед абітурієнтів Дніпропетровщини найпопулярнішими стали лікувальна справа, правознавство та міжнародні відносини
Подведены первые итоги вступительной кампании-2014 на Днепропетровщине
Днепропетровцам рассказали о нововведениях подписанного революционного закона о высшем образовании и о вступительной кампании-2014