Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Депутати Дніпропетровської облради підготували звернення на захист Є. Удода

Депутати Дніпропетровської облради звернулися до Президента України, Генерального прокурора України, голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, прокурора Дніпропетровської області.

Текст звернення:

«Сьогодні наша область, як і вся країна, проходить дуже складний етап свого розвитку. На перший план для всіх нас вийшли питання безпеки країни та її цілісності.

Дніпропетровщина стала орієнтиром для регіонів України, прикладом того, як мобілізація і злагоджена робота всіх гілок влади та громадськості дозволила зберегти мир і стабільність.

У Дніпропетровській області люди довіряють владі, тому що ми працюємо злагоджено, беззаперечно дотримуємося законів України і відсунули на другий план всі політичні розбіжності. Тому що ставити політичні амбіції вище інтересів людей — неприпустимо!

На жаль, деякі керівники правоохоронних органів області близькі до повторення помилок і зловживань, якими прославилася стара система влади. Йдеться про тиск на голову Дніпропетровської обласної ради Євгена Удода, в рамках розслідування подій штурму будівлі облдержадміністрації 26 січня 2014 року. Незважаючи на переконливі докази непричетності Євгена Удода до протиправних дій, його продовжують переслідувати. Є підстави вважати, що в основі дій обласної прокуратури лежить не закон і бажання з’ясувати істину, а політичне замовлення. Хтось дуже хоче змістити голову обласної ради в обхід думки депутатів і виборців.

Голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод у своїх діях завжди керувався буквою закону і його рішення були продиктовані міркуваннями користі для області. Ми впевнені, що саме такі керівники — сучасні, принципові, зі стратегічним баченням повинні бути опорою влади в регіонах.

Продовження політичного переслідування Євгена Удода та інших політиків може мати далекосяжні негативні наслідки. Це підрив суспільної довіри до влади і правоохоронної системи, руйнування налагодженого механізму взаємодії між гілками влади в області, політична нестабільність в регіоні.

Тому ми звертаємося до Президента України, Генерального прокурора України, голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації, прокурора Дніпропетровської області з наступними вимогами:

1. Припинити переслідування за політичними мотивами Євгена Удода та інших керівників.

2. Забезпечити об’єктивність і відкритість при розслідуванні подій у Дніпропетровську 26 січня 2014 року.

3. Гарантувати дотримання високих правових стандартів у ході з’ясування обставин справи.

4. Не допустити зростання політичних конфліктів, популізму і дестабілізації ситуації в регіоні, а також підриву довіри людей до влади і правоохоронної системи», — говориться у зверненні.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Вице-мэра Кривого Рога объявили в розыск
Первым замом городского головы Кривого Рога стал Евгений Удод
Резниченко только вчера познакомился с Удодом
Процесс децентрализации сильно затягивается, — Удод
Удод надеется найти общий язык с новым губернатором