Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Латвія та Ісландія готові допомогти Дніпропетровщині з сертифікацією та енергозбереженням

17 липня голова Дніпропетровської обласної ради Євген Удод зустрівся з Міністрами закордонних справ Латвійської Республіки та Республіки Ісландія в рамках їх офіційного візиту на Дніпропетровщину.

Євген Удод зазначив, що після підписання Україною угоди з ЄС, у Дніпропетровської області з’явилися великі можливості щодо виходу на європейські ринки, але й великі ризики, пов’язані з новими вимогами до законодавства, стандартів виробництва. Тому обласна рада ставить перед собою такі пріоритетні завдання, як розвиток альтернативних галузей економіки, підтримка малого та середнього бізнесу, допомога підприємствам у проходженні сертифікації, запровадження сучасних технологій енергозбереження та енергоменеджменту.

Також Євген Удод розповів гостям про те, що на території нашої області вже кілька років діють програми з впровадження енергозберігаючих технологій. Міністри Ісландії та Латвії, в свою чергу, розглядають можливість надіслати на Дніпропетровщину своїх експертів, оскільки в цих країнах питання поновлюваних джерел енергії вирішені. За словами голови обласної ради, досвід цих країн актуальний не тільки для регіону зокрема, а й для України в цілому.

Міністр закордонних справ Республіки Ісландія Гуннар Брагі Свейнсcон:

Нашу делегацію дуже вразили ваші плани на майбутнє у розвитку регіону. Ми вже маємо певний досвід і готові поділитися ним з вами — якщо орієнтуватися на європейські норми, то це стосується як питань сільського господарства та зниження викидів в атмосферу, так і поновлюваних джерел енергії.

Міністр закордонних справ Латвійської Республіки Едгарс Рінкевічс:

Договір Європейського Союзу з Україною буде довгим і тривалим процесом. Але вже сьогодні готові працювати з Дніпропетровським регіоном напряму, зокрема, на рівні експертів, в тому числі, і в питаннях вільної торгівлі.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Днепропетровской области создадут Ситуационный центр
При Днепропетровском облсовете создают комиссию по полиции
Днепропетровский облсовет купит электрокары почти на 2 миллиона гривень
Днепропетровский облсовет с «Южмашем» реализует совместный проект по производству тракторов
Машины облсовета не поедут в АТО — их продадут с аукциона