Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Дніпропетровщині відбулося перше виїзне засідання Регіонального комітету з децентралізації та реформування місцевої влади

На Дніпропетровщині вже пройшло обговорення законопроекту «Про добровільне об’єднання територіальних громад». Таке обговорення пройшло під час першого виїзного засідання Регіонального комітету з децентралізації та реформування місцевої влади. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

До обговорення залучилися керівники райдержадміністрацій та районних рад, фахівці з питань фінансів, економічного розвитку та житлово-комунального господарства, сільські та селищні голови, депутати місцевих рад Дніпропетровського та Солонянського районів. Найближчим часом такі виїзні засідання відбудуться й в інших районах Дніпропетровщини. Під час таких виїзних засідань обговорюються законопроекти змін до Конституції України щодо децентралізації влади та законопроект «Про добровільне об’єднання територіальних громад».

Члени комітету Юрій Потапов та Володимир Олійник презентували громаді проект реформування місцевого самоврядування в Україні. Також під час засідання визначили першочергові завдання з реалізації в області Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Польські експерти допомагають формувати стратегії економічного розвитку об’єднаних громад Дніпропетровщини
14 об’єднаних територіальних громад скоро з’являться на Дніпропетровщині
Досвід Дніпропетровщини в децентралізації переймають інші області України
Децентралізація влади: реформа за зачиненими дверима
Польща консультуватиме території Дніпропетровщини у питаннях об`єднання громад