Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У Дніпродзержинську встановили пам’ятник Ігнатію Ясюковичу та відкрили оновлену однойменну площу

17 липня у Дніпродзержинську відкрили пам’ятник директору-розпоряднику Дніпровського заводу Ігнатію Ясюковичу та реконструйовану однойменну площу на честь видатного промисловця. Ініціатором інфраструктурного оновлення виступило керівництво Дніпродзержинського металургійного комбінату з нагоди свого 125 річчя та Дня працівників металургійної і гірничо-добувної промисловості. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської облради.

Відтепер площа імені Ігнатія Ясюковича — це витвір паркового мистецтва, з сучасним дизайном, озелененням та автоматичним поливом. Також, у комплекс робіт увійшло фарбування будівель та заводоуправління ДМКД з урахуванням історичної цінності, благоустрій площі перед народним музеєм, самого музею та ради ветеранів ДМКД, а також реконструкція першої прохідної з левами.

Прикрасою оновленої площі став величний бюст з бронзи на честь засновника комбінату, мецената Ігнатія Ясюковича. Монумент, встановлений на півтораметровій глибі, розказуватиме жителям та гостям Дніпродзержинська про історію становлення місцевої промисловості та нагадуватиме про величну та відповідальну роботу металургів. Автор — заслужений художник України Гарнік Ашотович Хачатрян, який працював над його створенням близько півроку.

Також кращі працівники ДМК ім. Дзержинського отримали подяки та почесні грамоти обласної ради.

Довідково:

Ігнатій Гнатович Ясюкович (1847, Ковна — 26 серпня 1914, Кутно) — великий польський промисловець. Засновник нинішнього Дніпродзержинського металургійного комбінату.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: