Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика


У Дніпропетровській ОДА розповіли про визволення від бойовиків ще 6 військовополонених

22 липня 2014 року переговорною групою на чолі з генерал-полковником Володимиром Рубаном були визволені ще 6 військовополонених. Вони потрапили у полон до бойовиків у зоні проведення Антитерористичної операції. У планах переговорної групи – відвідати Горлівку, щоб оговорити умови визволення захопленого громадянина Швеції. Також у Донецьку будуть намагатися звільнити близько 40 солдатів, які утримуються у різних підрозділах бойовиків. Про це йшла мова під час прес-конференції у Дніпропетровській облдержадміністрації.

За словами Володимира Рубана, переговорна група планувала визволити більше наших полонених. Однак бої, що проходили у зоні АТО, завадили цим планам.

Керівник переговорної групи вважає дуже важливим той факт, що українська армія та підрозділи Територіальної оборони першими йдуть на такий крок, як достойне поводження з полоненими.

Володимир Рубан навів приклад того, як сьогодні змінюється ставлення до загиблих солдатів у ворогуючих сторін. Зокрема, після переходу Рубана через лінію фронту до нього звернувся командувач одного з військових підрозділів Луганська. Він просив забрати з обстріляної території товариша, який загинув там напередодні.

«Я зв’язався з українською стороною – був припинений вогонь. Ми вдягли білі халати та виїхали за територію Луганська. Представник української армії допоміг погрузити тіло загиблого бійця з «Луганської народної республіки» та вибачився за те, що не змогли надати необхідну допомогу, оскільки поранення було несумісне з життям», — сказав керівник переговорної групи.

За словами Володимира Рубана, це приклад того, що необхідно змінити обличчя війни. «До солдатів, які загинули на полі бою, повинно бути особливе ставлення. На жаль, через перестрілки та бої луганська сторона не змогла забезпечити таку ж евакуацію чотирьох бійців, загиблих з української сторони», — наголосив він.

Нагадаємо, 15 липня стало відомо про визволення 5 українських військових.

Довідка:
22 липня 2014 року були визволені:
1. Добилєв Олександр — активіст м. Луганськ;
2. Лещинін Игор — 31 сотня, волонтер, Івано-Франківск;
3. Пардавян Артур — боєць батальйону «Темур», м. Щастя, Луганська обл.
4. Патунь Тарас — боєць батальйону «Темур», м. Щастя, Луганська обл.
5. Ткаченко Сергій — боєць батальйону «Темур», м. Щастя, Луганська обл.
6. Головченко Анатолий — боєць батальйону «Айдар», м. Полтава.

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Командування «Дніпро-1» звільнило чотирьох полонених бійців (СПИСОК)
До Дніпропетровська повернулося ще 20 звільнених з полону військових (СПИСОК)
Б. Филатов: из плена освобождены ещё 16 бойцов
Днепропетровцам рассказали об освобожденных из плена в зоне АТО черниговских танкистах