Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


За останні 3 дні до дніпропетровських лікарень було доставлено більше 100 військових, поранених у зоні АТО

За життя та здоров’я 85 постраждалих боролися у військовому госпіталі, 3 людини потрапило до Міської клінічної лікарні № 16, 1 – до Дніпропетровської обласної клінічної офтальмологічної лікарні. 27 чоловіків з найтяжчими пораненнями були доставлені до Дніпропетровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова. Завдяки високому професіоналізму та надзусиллям лікарів побоювань за життя 26 з них вже немає. Одну людину врятувати не вдалось. Про це повідомляє Дніпропетровська облдержадміністрація.

Як розповів головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко, з травня через медичний заклад пройшло 80 тяжкопоранених із зони АТО. Тільки за минулі п’ятницю, суботу та неділю у лікарні медичну допомогу отримали 27 поранених.

«Одного бійця, на жаль, врятувати не вдалося. Це був дуже важкий хворий. При госпіталізації в лікарню Мечникова ми вже бачили, що допомогти йому буде дуже важко, — зазначив Сергій Риженко. — Однак наші професори майже 10 годин намагалися врятувати життя цьому хлопцеві. На жаль, через 12 годин він загинув у реанімації. Тяжкість ураження перевищувала ресурси цього хворого».

Він додав, що всі поранення, з якими лікарям довелося зіткнутися останніми днями, дуже складні. Раніше це були кульові поранення, з якими справлялися хірурги та травматологи. Тепер це комбіновані травми: серйозні ураження шкіри, тканин і кісток, які вимагають втручання фахівців різних спеціальностей: загальних, судинних хірургів, нейрохірургів, травматологів. Лікарі медзакладу вперше зіткнулися з таким масовим надходженням хворих, які мали настільки важкі ураження.

«Було перелито десятки літрів крові, працювали лікарі більше 10 спеціальностей, починаючи від реаніматологів, закінчуючи лікарями, які переливали кров. Майже 90% хлопців при відтягненні часу могли просто загинути, — повідомив головний лікар. – Наразі стан у всіх важкий, але по суті за їхнє життя ми не побоюємося. Більшість з них переведені до інших лікувальних установ, ними займаються військові лікарі. У лікарні ім. Мечникова залишається 7 військовослужбовців».

Всі постраждалі бійці АТО стовідсотково забезпечені всіма необхідними для лікування медикаментами.

«Сьогодні налагоджено такий ритм роботи, який дозволяє написати список потрібних медикаментів і через годину все це отримати, — розповів Сергій Риженко. — Це домовленість обладміністрації з базами і підприємствами, які доставляють медикаменти найвищого рівня. Сьогодні ми маємо кращі антибіотики, кращі розчини. Це дозволяє рятувати таких важких хворих, яких до цих пір лікарня Мечникова не бачила, і, сподіваюся, більше не побачить».

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: ДнепрОГА подарила буккросингу больницы Мечникова около тысячи новых книг (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Жительница Днепра родила 14-го ребенка
Днепропетровщина получила 25-ю партию гуманитарной помощи для больниц – Валентин Резниченко
Ульяна Супрун и Борис Филатов встретились с коллективом больницы им. Мечникова
Больница им. Мечникова ко Дню города приглашает на прием людей, которыми гордится Днепр