Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


«Шестиденка» – це вимушений захід, а не примха керівництва, – Демчик

З 1 вересня 2014 року школам Дніпропетровщини рекомендовано перейти на шестиденний графік навчання. Нововведення може бути запроваджено лише для учнів 5-11 класів і лише протягом першого навчального семестру. Найближчим часом з’явиться лист-рекомендація з цього питання. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик під час прес-конференції.

«Перехід на шестиденне навчання є рекомендацією для навчальних закладів нашої області. У нас є дані, що у цьому році ліміт газу скорочено на 24%. Основна мета, яку ми ставимо перед собою – забезпечити дітей належними умовами для навчання. Зокрема, це стосується температурного режиму у приміщеннях шкільних кабінетів», — зазначив Олександр Демчик.

За його інформацією, школярі початкових класів продовжать навчатися за звичною п’ятиденною системою. Навчальна програма у 1-4 класах дозволяє корегування без відвідування школи по суботах.

Разом з тим, осінні канікули буде збільшено на 5 днів. Вони триватимуть з 27 жовтня по 9 листопада 2014 року. Весняні канікули подовжать на 10 днів – з 9 по 29 березня 2015 року. Період зимових канікул залишать без змін.

Олександр Демчик також не виключає можливості, що навчальні заклади на окремих територіях зможуть забезпечити стабільний та необхідний рівень опалення. Це дасть можливість уникнути переходу на «шестиденку».

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: За счет изменений в учебном графике школы Днепропетровщины должны сэкономить минимум 1,5 млн кубометров газа, — Демчик