Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Абітурієнти зі Східних областей подали до вишів Дніпропетровщини понад 13,5 тисяч заяв

Загалом, за період цьогорічної вступної кампанії до приймальних комісій вишів області надійшло понад 173 тисяч заяв від абітурієнтів. З них понад 13 тисяч анкет подали вступники з Донецької та Луганської областей. Абітурієнти зі Східних регіонів могли брати участь у вступній кампанії без надання оригіналів або навіть копій освітніх документів. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

За інформацією Міносвіти, перевірка факту одержання вступниками з Донеччини та Луганщини атестатів здійснюватиметься приймальними комісіями вишів за допомогою Єдиної державної електронної бази з питань освіти. У разі зарахування, абітурієнти мають надати оригінали документів до 1 листопада 2014 року.

Також відомо, що вступна кампанія у Донецькій та Луганській областях триватиме до 1 жовтня 2014 року. Це дозволить вступникам зі Східних регіонів спробувати вступити ще раз, у разі, якщо вони не пройдуть за конкурсом у вишах Дніпропетровщини.

Нагадаємо, що оновлені рейтингові списки вступників Дніпропетровщини з’являться у приймальних комісіях вишів 5, 8 та 10 серпня 2014 року.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Донецкий вуз, который переехал в Кривой Рог, объявил начало вступительной кампании
Днепропетровцам рассказали об организации учебного процесса и итогах вступительной кампании в ВУЗы области
У 2014 році серед абітурієнтів Дніпропетровщини найпопулярнішими стали лікувальна справа, правознавство та міжнародні відносини
Подведены первые итоги вступительной кампании-2014 на Днепропетровщине
Днепропетровцам рассказали о нововведениях подписанного революционного закона о высшем образовании и о вступительной кампании-2014