Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Американці навчатимуть молодь та депутатів з Дніпропетровщини будувати нове майбутнє

Восени у Дніпропетровську розпочне роботу новостворений офіс Міжнародного Республіканського Інституту. У ньому проводитимуться тренінги для молоді Дніпропетровщини та депутатів міських рад. Мета – підготовка кваліфікованих майбутніх управлінців не лише регіону, але й країни, людей з новим баченням розвитку держави. Про це стало відомо під час зустрічі радника голови облдержадміністрації Бориса Трейгермана з представниками Міжнародного Республіканського Інституту, повідомляє прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.

Борис Трейгерман наголосив, що такі заняття будуть корисними як для вже працюючих депутатів, так і для молоді – майбутнього країни.

«У американців найкращий досвід у питаннях демократичних перетворень. Вони допоможуть навчити наших депутатів бути дійсно депутатами – відповідальними людьми, які відстоюють інтереси свого міста та розвивають його. Навчання також корисне і для молоді – майбутніх політиків», – сказав Борис Трейгерман.

Директор Міжнародного Республіканського Інституту в Україні Майкл Дракмен зазначив, що акцент у навчанні робиться саме на депутатів місцевого рівня. Проте цей досвід може поширюватись на політиків усіх рівнів. Також він розповів, що до занять у новоствореному Дніпропетровському офісі буде запрошуватись активна молодь з Донецької та Луганської областей.
«Війна закінчиться, залишивши після себе зруйновані міста та села. Тому важливо вже зараз підготувати майбутніх управлінців, які відбудовуватимуть свої області та підніматимуть економіку», – зазначив Борис Трейгерман.

Довідка:

Міжнародний Республіканський Інститут (започаткований у 1984 р.) є самостійною недержавною некомерційною організацією покликаною сприяти просуванню демократії в усьому світі. Свою роботу по підтримці демократичного розвитку МРІ будує за такими напрямками:
1) партійне будівництво та політична просвіта;
2) громадянська освіта та формування самосвідомості виборців;
3) допомога в проведенні виборчих кампаній;
4) навчання обраних посадових осіб.

3 метою надання практичної підтримки, теоретичної та методичної допомоги політичним партіям та політичним активістам, які у своїй діяльності сповідують демократичні цінності, у квітні 1993 року у м. Києві розпочало свою діяльність представництво МРІ. Його зусилля з самого початку спрямовувалися на те, щоб сприяти політичним партіям та політичним активістам у поширенні серед населення ідей та принципів демократії.
Починаючи з січня 1995 року, МРІ приступив до виконання нової програми в Україні, мета якої полягає в тому, щоб допомогти молодим демократичним партіям у розбудові своїх структур на місцевому рівні, у вивченні та накопиченні досвіду політичної роботи. Крім Києва, співробітники МРІ та запрошені з США політичні діячі й фахівці з різних питань партійного будівництва та комунікацій регулярно проводять науково-практичні конференції та семінари для активістів демократичних партій.

Міжнародний Республіканський Інститут проводить семінари на яких розглядаються питання: робота політичних партій у міжвиборчий період; зв`язки партійної організації з громадськістю та засобами інформації; політичні комунікації; аналітична робота партійної організації й дослідження громадської думки; шляхи та методи розширення партійних рядів; добір кандидатів на виборні посади від політичних партій; збирання коштів на виборчу кампанію політичної партії; коаліційне будівництво; основи роботи з активістами; розв`язання конфліктів; партійна організація і методи лобіювання та ін.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: