Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Борис Філатов: «Інформаційна зброя в агресії Російської Федерації проти України займає перше місце»

Про це заступник голови Дніпропетровської ОДА заявив під час круглого столу «Єдина країна. Громадянська єдність, боротьба з сепаратизмом та окупацією, протидія інформаційній агресії на прикладі Дніпропетровської області». У ньому взяли участь медіаексперти, соціальні психологи, науковці, журналісти з усіх регіонів України тощо.

Зокрема, присутні розглядали питання про те, як навіть не територіально, а ментально повернути Донбас до складу України.

На думку Бориса Філатова, для цього перш за все слід ізолювати мешканців цих областей від російської інформаційної пропаганди.

«Інформаційна зброя в агресії Російської Федерації займає перше місце. Те, що відбувається кожен день в російському інформаційному просторі, інакше як диверсією назвати не можна», — наголосив він.

Він додав, що на особистому досвіді знає, що собою представляють російські ЗМІ.

«Про мене, Коломойського, Авакова цілодобово розповідали — фашисти, нацисти, карателі, хунта. Я вважаю, що це оцінка нашої праці, — зазначив Борис Філатов. — Але коли іде таке цілодобове бомбардування по мізках людей — з цим потрібно якось боротися».

За словами заступника губернатора, на останній зустрічі волонтерів з Петром Порошенком стало відомо, що незабаром у Донецькій області планується установка передавача і відновлення включення всіх українських каналів в ефір.

«Зараз вибирається дислокація. Всі прекрасно розуміють, що як тільки ми встановимо цей передавач і він буде в зоні ракетного обстрілу, його відразу накриють градами, — підкреслив він. — Я думаю, найближчим часом ми знову побачимо українські канали у Луганській і Донецькій областях».

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Борис Филатов будет баллотироваться на пост мэра Днепра в 2020 году
Борис Филатов просит НАБУ проверить решения городских властей Днепра
Мэр Днепра Борис Филатов стал героем Новейших сказок Украины
В сентябре в Днепре пройдет международный Dnipro ATB Marathon
Мэр Днепра прекращает финансирование из городского бюджета всех «ветеранских» организаций