Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровщина успішно працює у напрямку забезпечення медичної та соціальної допомоги тим, хто постраждав в АТО

Про це під час робочого візиту до Дніпропетровської області повідомила заступник Міністра охорони здоров’я Наталя Лісневська, повідомляє Дніпропетровська ОДА.

«Дніпропетровщина є однією з наближених до зони АТО областей, і на неї приходиться велике навантаження. Та регіон успішно працює у напрямку забезпечення медичної та соціальної допомоги людям, постраждалим унаслідок бойових дій», — зазначила заступник Міністра охорони здоров’я України Наталя Лісневська після відвідування об’єктів медичної галузі регіону.

Зокрема, Наталя Лісневська ознайомилася з роботою обласної лікарні імені Мечникова, де оглянула нещодавно відкрите відділення гемодіалізу та відвідала поранених військових. Також заступник Міністра охорони здоров’я України відвідала Дніпропетровський пологовий будинок №1, де поспілкувалася з породіллями, які прибули з зони АТО.

«Стан породіль є стабільним, діточки народжуються здоровими, — розповіла Наталя Лісневська. — Жінка, яка тільки має народити, розповіла мені, що має стабільний психологічний стан. Це дуже добре».

Загалом на обліку з вагітності у медичних закладах регіону перебуває 59 жінок-переселенців. Ще 36 вже народили немовлят на Дніпропетровщині.

Також заступник Міністра охорони здоров’я Наталя Лісневська відвідала один з дитячих будинків Дніпропетровська, де наразі знаходиться 30 дітей з зони АТО.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Днепре произошел пожар в больнице им. Мечникова
Специалисты областной больницы им. Мечникова презентовали Президенту Украины Центр инновационной хирургии
220-летие больницы им. Мечникова признано юбилеем государственного уровня
Для буккроссинга больницы им. Мечникова ДнепрОГА подарила еще 400 книг (ФОТОРЕПОРТАЖ)
ДнепрОГА подарила буккросингу больницы Мечникова около тысячи новых книг (ФОТОРЕПОРТАЖ)