Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровщина щодня надсилає на Схід України близько 1,5 тонни продуктів

Зокрема, сьогодні зранку відправили близько 2 тонн продуктів з Васильківського району. Вчора фермерські господарства району зібрали продукти, а сьогодні вранці відправили в напрямку Сіверська, через Красноармійськ, Слов’янськ, Краматорськ, Артемівськ. Про це розповів заступник губернатора Дніпропетровщини Святослав Олійник.

«Всі показні гуманітарні конвої — це профанація. Щодня ми відправляємо в Донецьку і Луганську області близько 1,5 тонн продуктів. Це вже навіть не є інформаційним приводом», — зазначив Святослав Олійник.

Заступник голови ОДА розповів, що обласна влада постійно отримує інформацію з фронту та тримає на контролі все, що стосується наших військових. На Дніпропетровщині постійно доукомплектовуються військові підрозділи.

«Ми не можемо забезпечити військових танками, але ми можемо забезпечити їх тилом, продуктами, одягом — всім тим, що не пов’язане з озброєнням», — зазначив Святослав Олійник.

За його словами, у цьому процесі задіяне дуже широке коло людей. Активну підтримку зараз надають фермерські господарства.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Гуманитарную помощь из Франции уже второй раз доставили в детскую областную больницу – Валентин Резниченко
Военный госпиталь Днепра получил пятую партию гуманитарной помощи – Валентин Резниченко
Днепропетровский гериатрический пансионат впервые получил современное медицинское оборудование – Валентин Резниченко
Днепропетровщина получила 25-ю партию гуманитарной помощи для больниц – Валентин Резниченко
Днепровская больница №9 получила современное оборудование для выхаживания новорожденных — Валентин Резниченко