Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровська обласна рада залучає німецький досвід для економії енергоресурсів

4 серпня у Дніпропетровській обласній раді презентували нову программу, ініційовану урядом Німеччини у співпраці з компанією «Global Compact Network Ukraine», яка стосується підтримки «зеленої» модернізації української економіки.

За словами директора Програми Дагмар Ецер, проект розрахований на три роки та передбачає три рівні реалізації – національний, регіональний та місцевий. Сьогодні розглядається можливість створення на Дніпропетровщині пілотної регіональної платформи, яка буде координувати проект, збере разом максимальну кількість учасників «зеленої» модернізації та окреслить конкретний план роботи.

«Ми вже давно активно займаємося питаннями енергозбереження та енергоефективності: обласний конкурс міні проектів; створення Комплексної регіональної програми екологічної безпеки та збереження клімату Дніпропетровській області на 2016-2026 роки. Все це — один із ключових акцентів, які є у стратегії розвитку Дніпропетровщини до 2020 року. Проект «зелена» модернізація – це ще один крок Дніпропетровщини до енергетичної безпеки та незалежності. Він дозволить об’єднати всі заходи в єдину цілісну систему зі стратегічними завданнями і передбачуваними результатами. Дуже важливо, що у нас є надійні партнери в особі німецького фонду GIZ. Німці славляться своєю раціональністю, економністю та спрямованістю на енергозберігаючі технології. У цьому вони — визнані лідери! Я впевнений, що в результаті такої співпраці енергоефективні технології впровадять у себе всі, хто розуміє, що економія енергії та впровадження нових екологічних технологій має бути першочерговою метою», — зазначив Євген Удод.

Директор «Global Compact Network Ukraine» Віталій Коваленко підкреслив, що проект «зеленої модернізації» української економіки дозволить зробити бізнес та підприємства більш соціально активними, об’єднати їх зусилля та ресурси в напрямку «зеленої модернізації». Тобто створити єдину команду, яка спільно буде займатися пошуком нових ідей, механізмів, які дозволять зробити економіку області більш «зеленою».

Також у презентації нової програми взяли участь представники Дніпропетровської торгово-промислової палати та регіональні підприємства, де вже впроваджуються або планують впроваджувати проекти модернізації з використанням енергоефективних технологій.

Довідково:
Зелена економіка — новий напрям в економічній науці, який сформувався в останні два десятиліття. Головна ідея напряму — все на поверхні Землі є взаємопов’язаним. «Зелена» економіка призводить до підвищення добробуту людей та зміцнення соціальної справедливості при одночасному істотному зниженні ризиків для навколишнього середовища та дефіциту ресурсів.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: На сайте ДнепрОГА появится интерактивная карта областных бюджетных учреждений, требующих термомодернизации
Днепропетровщина внедряет ЭСКО-энергосервис для утепления бюджетных учреждений — Валентин Резниченко
Днепропетровщина стала лидером по энергосбережению, — Юрий Голик
В Павлограде студенты учатся быть ответственными потребителями
Павлоградские школьники научились бытовому энергосбережению