Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дніпропетровців закликають вчасно розраховуватися за вивезення сміття

Вчасно розраховуватися за послуги з вивезення твердих побутових відходів та не накопичувати боргів. З таким закликом до мешканців міста звертаються в управлінні з охорони навколишнього природного середовища Дніпропетровської міської ради.

У середньому 75 % мешканців багатоповерхових будинків Дніпропетровська регулярно розраховуються за вивезення сміття, у приватному секторі показники проплат значно нижчі, зокрема, лише 30 — 45% дніпропетровців в залежності від району міста, які мешкають у приватному секторі, вчасно сплачують за вивіз твердих побутових відходів, усі інші цього не роблять, наголошують в управлінні. Загалом на сьогодні дніпропетровці за цю послугу компаніям-перевізникам сміття завинили 46 мільйонів гривень (з урахуванням боргів минулих років), зазначають в управлінні.

Уточнити свої борги можна в абонслужбах компаній-перевізників твердих побутових відходів: Товариство з обмеженою відповідальністю «Грінко-Дніпро» за тел. 790-06-12, головний офіс вул. Автотранспортна, 3; Товариство з додатковою відповідальністю «Дніпрокомунтранс» — 377-72-70, головний офіс Запорізьке шосе, 26.

У Дніпропетровську послуги з вивезення сміття надають дві компанії: Амур-Нижньодніпровський район, Красногвардійський район, Самарський район – обслуговує Товариство з обмеженою відповідальністю “Грінко-Дніпро”, Жовтневий, Бабушкінський, Кіровський, Ленінський та Індустріальний – Товариство з додатковою відповідальністю «Дніпрокомунтранс»

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Жителям Днепра нужно заключить договоры на транспортировку мусора с новыми перевозчиками
Днепр закупит 15 мусоровозов и 6 тысяч контейнеров для мусора
В Днепре под горсоветом прошел «антимусорный» митинг
В Днепровском горсовете рассказали о ситуации с вывозом мусора
Днепровские коммунальные службы за двое суток убрали около 340 тонн мусора