Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Дружини бійців батальйону «Дніпро-1» їдуть на Київ

28 серпня о 10:00 дружини бійців батальйону ДНІПРО-1 приїдуть в Київ, щоб приєданится до мітингуючих біля Генерального Штабу (пр. Повітрянофлотський, 6). Про це повідомляє Штаб Майдану. Дніпропетровськ.

Дружини бійців не просять миру, як це роблять проросійські ватніки, вони вимагають допомоги та важкої артилерії для своїх чоловіків, які захищають НЕЗАЛЕЖНІСТЬ УКРАЇНИ!

За що стояв Майдан? За що добровольці пішли на війну?
Заради перемоги України!

• За зраду та некомпетентність посадовців під час операції в Іловайську звільнити Начальника генерального Штабу — Віктора Муженко, Міністра Оборони — Валерія Гелетея та Начальника Штабу сектора «Д» — Миколу Літвина.

• ВРЯТУВАТИ ДОБРОВОЛЬЧІ БАТАЛЬЙОНИ («Дніпро-1», «Донбас», «Азов», «Кривбас», «Миротворець», «Івано-Франківськ», «Волинь», «Херсон», «Правый сектор»)

• Ми вимагаємо захистити території Донецької та Луганської області та не допустити таких стратегічних помилок, які були допущені МінОборони при обороні Іловайську.

• Надати у найближчі години важку техніку на озброєння добровольчих батальйонів, залучити важку артирлерією та військову авіацію.

• У зв’язку з неспроможністю військових генералів, вимагаємо створення єдиного координаційного центру з метою прийняття важливих оперативних військових стратегічних рішень, до складу якого увійдуть всі комбати добровольчих батальйонів.

Впродовж останніх 3 місяців усі звернення та заяви, які було адресовано на Міністра Оборони про передачу важкої військової техніки батальйонам, були проігноровані. Де конкретні дії? Ми знаємо «з фронту», що там насправді.

Відповідальність за смерть бійців батальйонів лежить не тільки на «хлі», але й на вас.

Батальон «Дніпро-1» та родичі бійців звертаються до Міністра оборони та Президента України: ви маєте прийняти рішення, яке змінить ситуацію на Сході кардинально і виключно на користь українських сил у найближчу добу.

Шановні генерали та міністри, ви маєте зрозуміти, що ваша пасивна стратегія і повне ігнорування того факту, що українські сили батальйонів у АТО знаходяться в оточенні, їх обстрілюють «градами», «нонами», мінометами, а у них не має змоги відповісти. Це зрада ідеалів, за які воюють українські патріоти, за які стояв Майдан.

Перемога буде тільки тоді, коли Всі будуть рухатися в одному напрямку!
Ми йдемо до ВАС!

Пікет відбудеться біля Генерального Штабу ЗСУ за адресою Київ, Соломенський район, Воздухофлотський проспект 6.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепрянам рассказали как получить компенсацию от государства за потерянное имущество в зоне АТО
Война в зоне АТО – через объектив фотокамеры: в ДнепрОГА будет экспонироваться уникальная выставка
В ДнепрОГА пройдет выставка известного военного фотографа Дмитрия Муравского, — Валентин Резниченко
Криничанські фермери подарували 93-й бригаді позашляховик
Днепропетровск за выходные принял почти полсотни раненых из АТО