Новый Формат

     СПЕЦПРОЄКТИ:      Вибори      Євроінтеграція     Реформи     Транспорт     Децентралізація     Кадрова політика     COVID-19


Голова Дніпропетровської облради анонсував громадську експертизу діяльності соціальних аптек

На своїй сторінці у Facebook голова Дніпропетровської облради Євген Удод підняв питання діяльності аптек, розташованих у лікарнях області. Майже 90% з них є комерційними (приватними), і лише 10% — соціальними (комунальними). Протягом останніх чотирьох років кількість останніх збільшилася зі 100-а до 130-ти. Комерційні аптеки було замінено соціальними  наступним чином: коли закінчувався строк оренди приміщення він не подовжувався, а вивільнені площі рішеннями сесій Дніпропетровської облради передавалися на баланс комунального підприємства — «оператора обласних комунальних аптек». Єдиним комунальним підприємством, яке займається фармацевтикою є КП «Фармація».

Безумовно, що така ситуація не влаштовувала власників комерційних аптек і вони, зі слів пана Удода, «завалили його позовами», а апофеозом став прокурорський протест, згідно з яким Дніпропетровська облрада мала  не заважати працювати комерсантам, відмінити всі попередні рішення і повернути приміщення комерційним структурам.

Голова Дніпропетровської вважає це питання дуже важливим і тому вирішив передати це рішення сесії на громадську експертизу. «Надаю порівняльні аналізи цін комерційних і комунальних аптек, запити прокуратури, позови та ін. На початку вересня проведемо відкриті громадські слухання в облраді», — пообіцяв Євген Григорович. — Запрошую всіх: прокуратуру, комерсантів, журналістів, громадськість, для того щоб провести не на словах, а на ділі процедуру громадської експертизи як нашого рішення, так і протесту прокуратури».

Як буде проходити перша громадська експертиза проекту рішення Дніпропетровської облради дізнаємося незабаром. Сподіваємося, що громадська експертиза деяких аспектів діяльності одного з обласних комунальних  підприємств виявиться більш результативною, аніж числені спроби провести громадський аудит діяльності комунальних підприємств Дніпропетровської міської ради.

 

 

 

 

Залишити коментар

*

Ви можете пропустити до кінця та залишити відповідь. Pinging у даний час недоступні.
Матеріали за темою: Удод решил побороться за аптеки
В Днепродзержинске аптека напротив школы, несмотря на все санкции, продолжает снабжать наркоманов димедролом
В Украине введут систему автоматического слежения за движением лекарств
Гослекслужба обнародовала аптеки, где продавали запрещенные лекарства
С начала года на Днепропетровщине количество аптек, продающих лекарства от гипертонии со скидками, выросло в 15 раз