Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Мешканцям Дніпропетровщини розкажуть про безпечну міграцію та погрози торгівлі людьми

16 серпня у Дніпродзержинську спеціалісти Міжнародної організації з міграції та підготовані волонтери будуть пояснювати, як мандрувати безпечно та не потрапити до рук торговців людьми як в Україні, так і за кордоном. Буде організована мобільна виставка коміксів, тематичні конкурси, ігри для підлітків, демонстрація тематичних фільмів та багато іншого. Також кампанія, яка пройде за підтримки Швейцарської Конфедерації, буде звертатися до молоді та інших груп ризику через соціальні мережі, телебачення та пресу. Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

Дніпропетровщина стане четвертою точкою інформаційного туру «Твій безпечний шлях до мети». Його організувало представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні для того, щоб привернути увагу до проблеми торгівлі людьми. Заходи вже пройшли в містах Ізмаїл (Одеська область), Самборе (Львівська область), Долине (Івано-Франківська область). Ці чотири регіони були обрані тому, що вони мають традиційно високий рівень міграції, а знедавна туди в пошуках притулку прибуває все більше переселенців.

Мета проекту – підвищити обізнаність людей для того, щоб вони у пошуках кращих життєвих можливостей могли приймати безпечні рішення відносно свого майбутнього.

Заходи в рамках туру проходять в інтерактивному форматі. У Дніпродзержинську вони відбуватимуться 16 серпня на площі ім. Дзержинського (Міський парк культури та відпочинку). У програмі – консультації експертів, вікторини та конкурси з призами, інтерактивне опитування, перегляд фільму, виставка коміксів, розваги для дітей. Початок о 17.00.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: