Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На 85% готові до опалювального сезону теплопостачальні підприємства Дніпропетровська

На 85% готові до опалювального сезону теплопостачальні підприємства міста. Про це під час наради щодо підготовки до зими повідомив перший заступник міського голови Володимир Медведчук.

За його словами, на сьогодні вже зроблено капітальний ремонт 24 котлів із 32 запланованих, замінено 20 кілометрів теплових мереж із 28, підготовлено 184 теплових пункти із 218 запланованих, у повному обсязі проведені гідравлічні випробування теплотрас.

«У нинішніх економічних умовах ми не маємо фінансової можливості готуватися до зими як раніше, проте головні роботи виконуємо. Ми знаємо слабкі місця у тепловому господарстві і зосереджуємося саме на них – ремонтуємо вибірково і лише ті об’єкти, які найбільше цього потребують, щоб система відпрацювала всю зиму без збоїв», — сказав Володимир Медведчук.

За його словами, Кабмін поставив теплопостачальникам задачу вже нинішнього опалювального сезону скоротити споживання газу на 30%. «Вже сьогодні ми працюємо над скороченям споживання газу на наших теплопостачальних підприємствах, також плануємо поступово встановлювати обладнання, яке дозволить збільшити тепловіддачу», — додав перший заступник міського голови. Він наголосив, що до 15 жовтня всі підприємства-постачальники тепла будуть технічно готові до його подачі. І зазначив, що опалювальний сезон розпочнеться, коли середньодобова температура протягом трьох діб не перевищуватиме +8 градусів.

На сьогодні у Дніпропетровську працює 542 котельні, з них 385 знаходяться у комунальній власності. Послуги централізованого опалення надають чотири комунальні підприємства: «Дніпропетровські міські теплові мережі», «Теплоенерго», «Коменергосервіс» та «Теплотранс».

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Как в Днепре проходит отопительный сезон
Из-за халатности руководителей Кривого Рога и Павлограда без отопления могут остаться полмиллиона человек — Валентин Резниченко
Стало известно, когда в Днепре включат отопление
Из-за промедления руководителей городов газовые долги предприятий могут привести к срыву отопительного сезона в Каменском и Кривом Роге
Стало известно, когда в Днепре начнется отопительный сезон