Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Дніпропетровщині близько десяти молодіжних старт-ап проектів претендуватимуть на фінансування та подальшу реалізацію

На Дніпропетровщині завершилась реєстрація учасників проекту Дніпропетровської обласної молодіжної адміністрації «StartUpDnepr». Пошук бізнес-ідей тривав протягом травня-липня 2014 року. За цей період у конкурсному відборі взяли участь понад 60 підприємців-початківців. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

Другий етап конкурсу бізнесових проектів «StartUpDnepr» розпочнеться у вересні 2014 року. Молодим бізнесменам запропонують пройти курс тренінгів. Протягом занять учасники готуватимуться до фіналу конкурсу – публічного захисту власних проектів. У ході навчання підприємців-початківців консультуватимуть так звані ментори. Це молоді фахівці у сферах туризму, PR- та IT-технологій, успішні старт-апери Дніпропетровщини.

Третій, фінальний етап першості, пройде у форматі публічної презентації проектів. Після представлення бізнес ідей відбудеться сесія питань-відповідей між фіналістами конкурсу, Експертною Радою конкурсу та потенційними інвесторами. За результатами співбесіди кращі бізнесові концепти отримають перспективу фінансування та подальшої реалізації.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Молодь Дніпропетровщини продовжує пошук кращих бізнес-ідей
Студенты Днепропетровщины будут соревноваться за право иметь собственный бизнес