Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Дніпропетровщині напередодні свята Першого дзвоника відзначили понад 30 кращих педагогів

Почесні грамоти та один наручний годинник дісталися тридцяти шістьом педагогічним працівникам області. Свої відзнаки освітяни отримали за високий рівень підготовки дітей до Всеукраїнських і міжнародних олімпіад і конкурсів, а також за комплексний розвиток дошкільників у дитсадках. Пам’ятний подарунок до дня народження – наручний годинник отримав директор обласного еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді Юрій Педан. Про це повідомили в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Загалом, у 2014 році понад 1,2 тис випускників шкіл досягли високих результатів у навчанні. Зокрема, 970 школярів отримали золоті медалі, ще 241 дитина здобула срібло. У порівнянні з минулим роком, кількість володарів золотих медалей збільшилась на 49 випускників.

Крім того, за підсумками основної сесії ЗНО, 39 абітурієнтів отримали максимальний бал. Минулого року такого результату досягли 35 вступників. Отримати 200 балів одразу з двох предметів вдалося чотирьом випускникам шкіл.

Також у 2013-14 навчальному році за участь у Всеукраїнських етапах учнівських олімпіад школярі Дніпропетровщини вибороли 41 призове місце. З них двадцятеро старшокласників таким чином здобули право на вступ до вишів із преференціями. Ще восьмеро призерів Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН стали стипендіатами Президента України.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Новая украинская школа: Как будут учиться будущие днепровские первоклассники
В Днепре родители, учителя и общественность протестуют против ситуации в сфере образования
Еще один вуз в Днепре будет готовить государственных управленцев
В Днепре возле горсовета сотрудники школ и детсадов митинговали за право работать
На Днепропетровщине появятся семь современных школ IТ и робототехники — Валентин Резниченко