Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Дніпропетровщині розпочато розпродаж автомобілів чиновників

На Дніпропетровщині з метою економії державних коштів та недопущення витрат бюджету було скорочено чисельність службового автотранспорту, що належить Дніпропетровському обласному комунальному підприємству «Спецавтобаза». У зв’язку, з цим у Дніпропетровську відбувся продаж вивільненої автомобільної техніки. Аукціон з продажу провела товарна біржа «Катеринославська». Про це повідомляє Дніпропетровська ОДА.

На продаж було виставлено 17 лотів. Найдешевший — Опель Омега за 11 тис. 118 грн., найдорожчий — ГАЗ 13, легендарна «Чайка» за 300 тис. 109 грн.

«Найцікавіші лоти, які сьогодні представлені на торгах, — це ГАЗ-13 та ГАЗ-14 (Чайки), які для нас є раритетом, хоча в свій час їх була випущена достатня кількість, і сьогодні вони ще на ходу», — зазначив директор «Спецавтобази» Сергій Журавель.

Головний інженер «Спецавтобази» Денис Скоринков розповів, що «Чайка» використовувалася від початку для перевезення високопосадовців. Такими авто також користувалися представники керівництва області. Наразі «Чайки» у нормальному, робочому стані.

В аукціоні взяли участь 10 покупців на 6 автомобілів. Не продані лоти будуть реалізовані під час наступних торгів, які повинні пройти не пізніше ніж через 2 тижні.

З правилами проведення аукціону можна ознайомитися на сайті біржі або за телефоном (0562) 36-65-55.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: На Дніпропетровщині продовжується розпродаж автомобілів чиновників
Иномарки ОКП «Спецавтобаза» продадут с аукциона. Цены стартуют от 11 тыс. гривен