Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Дніпропетровщині з 1 вересня педагогів атестуватимуть у режимі он-лайн, а школярів очікує посилення військово-патріотичного виховання

Про такі нововведення йшла мова під час щорічної серпневої конференції педагогічних працівників. Цьогорічне зібрання пройшло у принципово новому форматі. Замість тисячного з’їзду, до обговорень запросили близько 300. Серед них очільники базових навчальних закладів та керівники управлянь освіти Дніпропетровщини. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

У новому навчальному році однією з основних новацій для вчителів стане перехід на електрону атестацію. Відтепер кожен педагог матиме віртуальний «особистий кабінет», де будуть розміщені усі робочі та методичні матеріали. Раніше проект «Електронного модулю педагогічної атестації» проходив апробацію у школах Дніпропетровська, Марганцю, Новомосковська та Солонянського району.

Продовжать також і роботу у напрямку автономізації шкіл: «Уже у вересні ми продовжимо розробку нових механізмів прозорої роботи з батьківськими комітетами шляхом легалізації батьківських фондів. Це питання є пріоритетним напрямком роботи Ради директорів шкіл», — наголосив директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олександр Демчик.

Також з 1 вересня низка нововведень передбачена і для школярів. Уже відомо, що свій навчальний рік учні розпочнуть з єдиного уроку «Україна – єдина країна». Перше заняття дасть початок також цілому циклу нових предметів військово-патріотичного спрямування. Зокрема, це так звані уроки мужності. Їх будуть вивчати усі школярі. Методичні рекомендації до занять педагоги розроблятимуть відповідно до вікових особливостей дітей.

Крім того, у новому навчальному році зросте кількість годин предмету «Захист Вітчизни». Крім того, у своїх навчальних закладах школярі зможуть створювати куточки слави бійців АТО.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Новая украинская школа: Как будут учиться будущие днепровские первоклассники
В Днепре родители, учителя и общественность протестуют против ситуации в сфере образования
Еще один вуз в Днепре будет готовить государственных управленцев
В Днепре возле горсовета сотрудники школ и детсадов митинговали за право работать
На Днепропетровщине появятся семь современных школ IТ и робототехники — Валентин Резниченко