Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


На Дніпропетровщині зросли показники виробництва чавуну, сталі та прокату

За підсумками 7 місяців 2014 року на Дніпропетровщині зросли показники виробництва чавуну на 3%, сталі – на 1,1%, прокату – на 1,3%, у порівнянні з показниками за 6 місяців. Такі данні повідомляє Металургпром.

Всі три металургійні підприємства Дніпропетровщини суттєво покращили свої виробничі показники. Зокрема, ПАТ «АрселорМіттал КР» у порівнянні липня до червня перевищив показники виробництва чавуну у минулому місяці на 3,7%, сталі – на 1,8%. ПАТ «Євраз ДМЗ ім. Петровського» перевищив показники з виробництва чавуну минулого місяця на 12,5%, сталі – на 16,3%, прокату – на 22,9%. ПАТ «ДМК ім. Дзержинського» першим в регіоні провів модернізацію доменних печей. Нова технологія роботи (пиле-вугольне вдування) дозволить підприємство на 30% економити споживання газу. Завдяки завершенню модернізації підприємство активно нарощує обсяги виробництва. Зокрема, вже у липні обсяги виробництва прокату на підприємстві у порівнянні з червнем зросло на 0,9%.

Стабільна ситуація на Дніпропетровщині і з добичею та переробкою руди. Зокрема, високі показники з виробництва концентрату демонструють Південний ГЗК (106,4%) та ПАТ «АрселорМіттал КР» (100,6%). Дніпропетровщина на 6% перевищила минулорічні показники з виробництва коксу.

Трубники підвищили показники виробництва за 7 місяців на 1,7% у порівнянні з показниками 6місяців. Зокрема, ТОВ «Інтерпайп НікоТюб» перевищив минулорічні показники на 12%, ПрАТ «Сентравіс ПР Юкр» — на 9,6%.
Оскільки ГМК займає 65,7% всього обсягу промислового виробництва регіону, системний ріст показників виробництва ГМК дає впевненість у суттєвому зрушенні обсягів реалізації промислової продукції регіону за підсумками 7 місяців.

Нагадаємо, що за підсумками 6 місяців обсяг реалізації промислової продукції Дніпропетровщини склав 110,2 млрд грн та перевищив минулорічні показники на 6,6%.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Работники «АрселорМиттал Кривой Рог» на митинге требовали повышения зарплат и безопасности труда
На Днепропетровщине ОАО «АрселорМиттал Кривой Рог» оплатило государству более 72 млн грн убытков
АрселорМиттал Кривой Рог заплатит многомиллионный штраф за загрязнение воздуха
На «АрселорМиттал Кривой Рог» назначили нового замдиректора по снабжению
Владимир Гройсман посетил «АрселорМиттал Кривой Рог»