Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Прокуратурою проведено перевірку додержання законодавства в сфері контролю безпеки та якості лікарських засобів

Прокуратурою Дніпропетровської області проведено перевірку додержання вимог галузевого законодавства в діяльності Державної служби з лікарських засобів у Дніпропетровській області, під час якої виявлено численні порушення.

Так, посадовці вказаного відомства не дотримуються встановленого законодавством порядку призначення та проведення лабораторних аналізів якості лікарських засобів; кваліфікаційний рівень працівників не в повній мірі відповідає вимогам займаних посад. Також, при складанні протоколів про адміністративні правопорушення посадовцями невірно кваліфікуються дії осіб, відносно яких складаються протоколи; порушується порядок стягнення штрафів та строки вручення постанов про адміністративне стягнення особам, стосовно яких винесено ці постанови. Крім цього, відомством порушуються права громадян щодо доступу до публічної інформації та під час надання адміністративних послуг; звернення громадян розглядаються неналежним чином; є зауваження щодо дотримання вимог ведення діловодства та документообігу.

За результатами перевірки прокуратурою внесено подання керівникові Державної служби з лікарських засобів в області з вимогою невідкладного усунення виявлених порушень та притягнення винних осіб до відповідальності.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: