Новый Формат

СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика

Спортсменки з Дніпропетровщини здобули дві срібні медалі на чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Чемпіонат проходив у Цюріху. Спортсменка з Дніпропетровщини Ганна Титимець посіла друге місце у забігу на 400 метрів з перешкодами, поступившись Ейлід Чайлд з Великобританії. Про це повідомили в департаменті фізичної культури і спорту, сім’ї та молоді облдержадміністрації.

Крім того, срібло здобула й жіноча естафетна четвірка, яку представляли Христина Стуй, Ганна Рижикова (Дніпропетровськ), Наталія Пігіда та Ольга Земляк. Вони пробігли дистанцію з результатом 3,24,32.