Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Старшокласникам Дніпропетровщини збільшать час викладання «Захисту Вітчизни»

У 2014-2015 навчальному році цей предмет вивчатимуть близько 40 тис школярів. Це учні 10 та 11 класів. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Демчик під час прес-конференції.

«Для шкіл військово-спортивного спрямування кількість навчальних годин зросте до двох годин на тиждень. У звичайних навчальних закладах дисципліні приділятимуть 1,5 години. Також у кінці навчального року старшокласникам виділять ще вісімнадцять навчальних годин для практичних занять з «Захисту Вітчизни», — зазначив Олександр Демчик.

Також за його інформацією, школярі проходитимуть практику з цієї дисципліни на території спеціально відведених полігонів. За ходом навчань спостерігатимуть військові-відставники. Зокрема, старшокласників очікують тренування зі стрільби та проходження полоси перешкод. Приєднатися до занять зможуть як хлопці, так і дівчата.

Олександр Демчик також додав, що серед інших нововведень 2014-2015 навчального року – введення у 5-х і 6-х класах курсів «Етики» та предметів духовно-морального спрямування. Але для того, щоб долучитися до занять, учні мають надати письмовий дозвіл батьків.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: