Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Стартував другий етап конкурсу «Дніпропетровськ — казкове місто»

У Дніпропетровську стартував другий етап конкурсу «Дніпропетровськ — казкове місто». Про це під час прес-конференції повідомив начальник управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради Євген Хорошилов.

«Другий етап конкурсу полягає у тому, щоб доповнити ілюстраціями вже написані казки про Дніпропетровськ та його видатних особистостей. Учасниками конкурсу можуть стати дніпропетровці та жителі інших міст старше 18 років. Згідно з умовами конкурсу, учасники мають виконати ілюстрації щонайменше для двох казок для дітей молодшого віку, не менше трьох для середнього та не менше чотирьох казок для дітей старшого віку», — зазначив Євген Хорошилов.

За його словами, найкращі твори обиратиме конкурсна комісія, до складу якої входять журналісти, директори шкіл естетичного виховання, художники, члени міської художньої ради, мистецтвознавці та ін.

Конкурс триватиме до 15 вересня, проте, за необхідності його можуть подовжити.

Начальник управління наголосив, що на видання збірки казок з міського бюджету жодної копійки не буде витрачено, всі витрати візьмуть на себе меценати конкурсу. Планується, що книги будуть готові до нового року. «Робота, яка була проведена, та сам результат — видання книги — дуже важлива частина виховання молодого покоління патріотів. Всі казки, які увійдуть до збірки засновані на реальних подіях, таким чином діти з малечку знатимуть історію рідного міста», — сказала директор Дніпропетровського національного історичного музею ім. Д.Яворницького, член журі ІІ туру конкурсу «Дніпропетровськ — казкове місто» Надія Капустіна.

Член Дніпропетровської обласної ради архітекторів України, член журі ІІ туру конкурсу Дмитро Волик наголосив, що видання збірки казок про Дніпропетровськ — це ще одне джерело знання історії рідного міста, такі заходи позитивно впливають на розвиток дітей та молоді.

Організатор конкурсу «Дніпропетровськ – казкове місто» — управління культури та мистецтв Дніпропетровської міської ради. За результатами першого туру конкурсу відібрано 21 казку.

Надсилати ілюстрації до казок-переможців учасники можуть на електронну адресу moda.222@rambler.ru, довідки за телефоном — 744-63-16. Прочитати казки, до яких необхідно зробити ілюстрації, можна на сайті Дніпропетровської міської ради.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Жителей Днепропетровска приглашают поучаствовать в создании портрета города
Украинские историки будут инициировать перед новой Верховной Радой переименование Днепропетровска и Днепродзержинска
В Днепропетровске появился бульвар с охлаждением воздуха
В горсовете представили экономический прогноз для Днепропетровска
Стартовал конкурс «Днепропетровск — сказочный город»