Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У 2014 році серед абітурієнтів Дніпропетровщини найпопулярнішими стали лікувальна справа, правознавство та міжнародні відносини

За результатами вступної кампанії-2014 понад 30 тис абітурієнтів вже зараховані на бюджетну форму навчання. Зарахування контрактників триватиме до 18 серпня. Загалом, за період прийому документів до вишів надійшло понад 173 тис заяв. Це перевищує минулорічний показник більш як на 10 тис. Про це повідомили в департаменті освіти і науки облдержадміністрації.

У 2014 році найбільш затребуваними спеціальностями стали лікувальна справа, правознавство та міжнародні відносини. Продовжують перелік топ-спеціальностей маркетинг, менеджмент, англійська та китайська, комп’ютерні науки, комп’ютерна та програмна інженерія, а також соціологія, психологія, туризм, економіка підприємства та міжнародна економіка.

Рейтинг Топ-5 обласних вишів очолює Дніпропетровський національний університет імені Олеся Гончара. За період вступної кампанії сюди надійшло понад 34 тис заяв. На другому місці Національний гірничий університет. Приймальна комісія вишу зареєструвала майже 17 тис анкет вступників. Третя позиція – Криворізький національний університет – понад 15 тис заяв. Четверте місце у Національної металургійної академії України – майже 14 тис заяв. Замикає п’ятірку найпопулярніших вишів Дніпропетровська державна медична академія – майже 13 тис заяв.

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Донецкий вуз, который переехал в Кривой Рог, объявил начало вступительной кампании
Днепропетровцам рассказали об организации учебного процесса и итогах вступительной кампании в ВУЗы области
Подведены первые итоги вступительной кампании-2014 на Днепропетровщине
Днепропетровцам рассказали о нововведениях подписанного революционного закона о высшем образовании и о вступительной кампании-2014
Абітурієнти зі Східних областей подали до вишів Дніпропетровщини понад 13,5 тисяч заяв