Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У День незалежності на Дніпропетровщині співатимуть, танцюватимуть та одружуватимуть усіх бажаючих

До 24 серпня молодь Дніпропетровщини проведе святковий фестиваль. Дійство триватиме з 13.00 до 19.00 на набережній Фестивальний причал. Тут працюватимуть п’ять різних зон з веселощами та майстер-класами. Вхід вільний. Про це повідомив голова обласної молодіжної ради Сергій Кривогуз під час прес-конференції.

У секторі «Танцювальних батлів» можна буде побачити виступи професіональних колективів Дніпропетровщини, а також продемонструвати власну майстерність у різних видах танців.

Заспівати улюблених пісень усіх охочих запрошують у «Караоке на набережній». З 17.00 до 19.00 тут також очікується міні-концерт з виступами відомих дніпропетровських груп і вокалістів.

Для поціновувачів боді-арту, косоплетіння та різних виробів ручної роботи працюватиме «Арт зона». Майстри з перукарського та художнього мистецтва дадуть майстер-класи зі створення зачісок та малювання на тілі.

Крім того, у святковий день для усіх закоханих працюватиме жартівлива весільна агенція. У зоні «Українських весіль» «молодята» нашвидкоруч зможуть одружитися та навіть отримати сувенірне свідоцтво про шлюб.
Відвідати «Спортивну зону» запрошують усіх прихильників «Street workout». Гостям фестивалю запропонують також долучитися до майстер-класів з футбольного фрістайлу.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Програма святкування Дня Незалежності України у Дніпропетровську
День незалежності та День Прапора на Дніпропетровщині відзначать зі смаком та розмахом
Днепропетровцев ждут «вкусные» выходные
Жителей Днепропетровщины приглашают присоединиться завтра к общеобластному субботнику
Итоги празднования Дня Независимости 2014 в Днепропетровской области