Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У Дніпропетровську Народна артистка України Руслана Лижичко відвідала поранених (ФОТО)

Народна артистка України Руслана Лижичко знову приїхала до Дніпропетровщини. Вона відвідала поранених в Обласній лікарні імені Мечникова, передала журналістам основні меседжі під час прес-конференції, зустрілася з льотчиками та вийшла на акцію, присвячену припиненню війни, на Європейській площі. Про це повідомляє Дніпропетровська облдержадміністрація.

«У мене дуже проста мета поїздки в Дніпропетровськ. Після того, що я побачила на День незалежності, я зрозуміла, що Дніпро – це друге дихання для нас всіх, це нове дихання для України. Звідси зараз пішло щось дуже живе. Дніпро зараз світиться особливою енергетикою і дає її всім нам. Тут є організовані ініціативи, чітке бачення, що і як робити в сьогоднішніх умовах», — зазначила Руслана.

Співачка зазначила, що готова підтримувати всі ініціативи Дніпропетровщини та приїжджати сюди за першим покликом.

Під час зустрічі з пораненими зав’язалася відверта та щира розмова. Солдати розповіли співачці про свої проблеми. Руслана пообіцяла надавати всім солдатам допомогу за першим запитом. Для цього вона поділилася з ними своїм номером телефону.

«Ми щойно були у лікарні Мечникова, ми зустрічалися з пораненими. Ми вели дуже чесну розмову, не просту, тому що військові мають дуже критичне судження до того, як організована вся військова операція із захисту України», — сказала Руслана.

Співачка наголосила, що вона повністю розділяє позицію Семена Семенченко щодо створення організованої партизанської організації.

«Всі, хто хоче сьогодні захищати Україну, мають отримати цю можливість. Ми повинні використати весь ресурс тих людей, які хочуть в тому чи іншому вигляді, в будь-якому форматі захистити Україну. І таких людей дуже багато. Я думаю, що це повинна робити громадськість, всі патріотичні організації, всі, хто робили заяви, що вони готові такою діяльністю займатися. Ми й так все це робимо, проте у нас це повинно об’єднатися у більш координований спільний рух», — зазначила Руслана.

Активістка наголосила, що підтримує створення єдиного партизанського руху у будь-якому його прояву. «Ми не будемо здавати Україну ні за яких обставин, в українців не будуть опускатися руки ніколи. Ми знайдемо будь-які форми, щоб захистити свою країну», — сказала Руслана.

Також Руслана виступила з концертом перед льотчиками. Вона наголосила, що сьогодні все є зброєю, для того, щоб тримати бойовий дух. «Завжди хочеться знати, що ти не один. Хочеться розуміти, що з тобою, як мінімум, вся країна», — такий основний месидж виступу Руслани.

Також Руслана взяла участь у мітингу, присвяченому відновленню миру, на Європейській площі Дніпропетровська.


Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: В Днепре произошел пожар в больнице им. Мечникова
Специалисты областной больницы им. Мечникова презентовали Президенту Украины Центр инновационной хирургии
220-летие больницы им. Мечникова признано юбилеем государственного уровня
Для буккроссинга больницы им. Мечникова ДнепрОГА подарила еще 400 книг (ФОТОРЕПОРТАЖ)
ДнепрОГА подарила буккросингу больницы Мечникова около тысячи новых книг (ФОТОРЕПОРТАЖ)