Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


У Дніпропетровську відбувся тренінг «Громадська рада — громадський бюджет»

6 та 7 серпня 2014 року Громадська рада при Дніпропетровській обласній державній адміністрації провела дводенний тренінг «Громадська рада – громадський бюджет» для представників громадських організацій Дніпропетровщини.

Навчання стало можливим за сприяння Регіонального представництва Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

Організатори тренінгу ставили за мету навчити громадськість вести цивілізований діалог влади і суспільства та розкрити можливості для громадянського моніторингу коштів місцевого бюджету.

Тренінг пройшов у дуже невимушеній атмосфері та на високому рівні. Було створено не тільки гарний настрій серед учасників, а й складні питання бюджету упорядковано до конкретних та зрозумілих кожному термінів. За це потрібно дякувати тренерам: Тетяні Іваніної – експерту з гендерного бюджетування, голові Бюро гендерних стратегій і бюджетування та Олексію Набожняку – експерту-економісту, виконавчому директору комунікаційної групи PR-Effect, старшому викладачу Могилянської школи журналістики.

Розвиток громадянського суспільства неможливий без активного впливу громадян на прийняття управлінських рішень органами влади і, перш за все, бюджету. Оскільки бюджетна політика — один з найбільш значущих напрямів державної політики, що стосується кожного громадянина, реалізація основних принципів функціонування бюджетної системи, зокрема, прозорості (відкритості) бюджету, доступності інформації про бюджетний процес — сьогодні особливо актуальна.

Підводячи підсумки дводенної роботи Олексій Лазько, голова громадської ради при Дніпропетровській обласній державній адміністрації зазначив, що ефективність взаємодії громадськості і влади можна підвищити шляхом отримання профільних знань. Метою семінару було отримати навчених фахівців для роботи у складі громадської раді при Дніпропетровській обласній державній адміністрації.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Депутаты Днепра утвердили состав Общественного совета при мэрии
Председателем Общественного совета при мэрии Днепра стала Лилия Богачева
В Днепре утвердили новый состав Общественного совета
Избран новый состав Общественного совета при мэрии Днепра
В Службе автомобильных дорог Днепропетровской области создан Общественный совет