Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Від корупції щодня помирає 1600 українців — «Transparency International Україна» (ВІДЕО)

Transparency International Україна представляє вірусне відео, що викриває корупцію, яка зовсім не змінилася після приходу нової команди до влади, — повідомляє портал Громадський Простір.

«Солдате диванної сотні! Чи знаєш ти, хто стоїть за злочинами колишнього режиму? Чому в Україні виникли сепаратисти? Куди поділися кошти, які збирала для військових вся Україна? Чому українські солдати воювали три місяці без бронежилетів? У кого в кишенях лишаються мільйони, які держава виділяє на армію, в той час, коли армію годують і вдягають родичі солдатів? Може про це знають ті, хто заробив гроші на наших сухпайках?», — з такими словами звертається реальний солдат до віртуальних солдатів диванної сотні.

Змінилася влада, але жодна людина, яка пов’язана із корупційними схемами, так і не була покарана. Корупція продовжує процвітати і виною тому – тотальний конфлікт інтересів, який вже став традицією для України. Саме про суть конфлікту інтересів розповідає відео. Для того, щоб розірвати корупційні зв’язки, зруйнувати корупційні схеми та контролювати посадовців, необхідно, щоб відбулися зміни не лише на рівні законодавства – а й на рівні кожного свідомого громадянина. Спостерігайте, контролюйте та повідомляйте про корупцію – закликає Transparency International Україна.

Солдате диванної сотні, ти можеш допомогти. Це просто!

 

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Борис Филатов прокомментировал продажу фирмой «Авиас» бронежилетов и касок