Новый Формат

     СПЕЦПРОЕКТЫ:      Выборы 2015      Евроинтеграция     Реформы     Транспорт     Децентрализация     Кадровая политика


Виш Дніпропетровщини посів 13 місце у рейтингу університетів країни за версією Webometrics

Національний гірничий університет за версією Webometrics посів 13 позицію у рейтингу українських ВНЗ. Тоді як у січні 2014 року цей виш займав 16-ту сходинку. Про це повідомили у департаменті освіти та науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Webometrics (Webometrics Ranking of World’s Universities) – один з рейтингів університетів світу, за яким аналізують ступінь представлення діяльності університетів в Інтернет-просторі. Результати досліджень Webometrics публікуються двічі на рік та охоплюють дванадцять тисяч університетів з усього світу. Окремим списком Webometrics публікує Інтернет-рейтинг українських ВНЗ.

У рейтингу Webometrics також присутні й інші вищі навчальні заклади Дніпропетровщини. Зокрема, 30 місце посідає Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту академіка В. Лазаряна, а Дніпропетровський національний університет О. Гончара — на 74 місці.

В процесі складання Webometrics Ranking of World’s Universities розробниками враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів. Іншими словами, оцінюється змістовна та інформаційна складова web-сайту навчального закладу.

Розробники зазначають, що при складанні рейтингу показники відвідуваності сайтів та їх дизайн до уваги не беруться. Новий web-рейтинг університетів світу, що опублікований на початку серпня, складений з урахуванням систематизованих даних, що отримані розробниками влітку 2014 року.

Рейтинг складений дослідницькою групою Cybermetrics Lab при найбільшому в Іспанії дослідницькому центрі Consejo Superior de Investigaciones Cientificas (Вища рада з наукових досліджень). Організатори зазначають, що при виборі університету абітурієнти мають брати до уваги й інші показники діяльності вищих навчальних закладів.

Оставить комментарий

*

Вы можете пропустить до конца и оставить ответ. Pinging в настоящее время не доступны.
Материалы по теме: Днепр-Одесса-Харьков: что выбирают студенты
Поступление-2017: что нужно знать
У Міносвіти підтримали намір трьох структурних підрозділів Криворізького вишу відновити самостійну діяльність
На Дніпропетровщині два виші хочуть змінити систему роботи та вийти зі структури Криворізького економічного університету
В Днепропетровске реорганизуют государственную финансовую академию